110145-2025 - Ergebnis
Polen – Lehrbedarf – Dostawa urządzeń dydaktycznych do pracowni robotycznych dla Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa urządzeń dydaktycznych do pracowni robotycznych dla Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa do siedziby zamawiającego fabrycznie nowych urządzeń dydaktycznych do pracowni robotycznych dla Powiatowego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Wodzisławiu Śląskim. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części: Część 1: „Dostawa i montaż urządzeń dydaktycznych stanowiących wyposażenie sali W1a – pracowni cobotów i wirtualnej rzeczywistości w ramach projektu pn. Branżowe Centrum Umiejętności w Wodzisławiu Śląskim w Dziedzinie Robotyki”. Część 2: „Dostawa i montaż urządzeń dydaktycznych stanowiących wyposażenie sali W1c - pracowni programowania urządzeń i systemów robotyki w ramach projektu pn. Branżowe Centrum Umiejętności w Wodzisławiu Śląskim w Dziedzinie Robotyki”. Część 3: „Dostawa i montaż urządzeń dydaktycznych stanowiących wyposażenie sali W1d i W1e - pracowni robotów przemysłowych w ramach projektu pn. Branżowe Centrum Umiejętności w Wodzisławiu Śląskim w Dziedzinie Robotyki”. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych. Oferta może zostać złożona przez jednego wykonawcę na dowolną ilość części zamówienia. Każda z części będzie oceniana odrębnie.
Vorherige Bekanntmachung: 680363-2024
Interne Kennung: PCKZiU.26.2.3.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i montaż urządzeń dydaktycznych stanowiących wyposażenie sali W1a – pracowni cobotów i wirtualnej rzeczywistości w ramach projektu pn. Branżowe Centrum Umiejętności w Wodzisławiu Śląskim w Dziedzinie Robotyki
Beschreibung: Zakres dostawy w części 1: 1) Stanowisko pracy – stół montażowy 800 mm x2000 mm z rozdzielnicą – 6 szt., 2) Stanowisko edukacyjne z robotem współpracującym typu 1 – 1 szt., 3) Stanowisko edukacyjne z robotem współpracującym typu 2 – 1 szt., 4) Stanowisko edukacyjne z robotem współpracującym typu 3 – 1 szt., 5) Stanowisko wirtualnej rzeczywistości z robotem dwuramiennym typu 4 – 1 szt., 6) Stanowisko wirtualnej rzeczywistości z robotem typu 5 – 1 szt., 7) Stanowisko wirtualnej rzeczywistości z robotem typu 6 – 1 szt., 8) Krzesła obrotowe – 13 szt., 9) Stół laboratoryjny nauczycielski – 1 szt., 10) Kompresor – 2 szt., 11) Szafa metalowa z zamknięciem na klucz do większych obciążeń z montażem – 4 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części wraz z projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego zawiera Dział II SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf, 42997300 Industrieroboter
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa i montaż urządzeń dydaktycznych stanowiących wyposażenie sali W1c - pracowni programowania urządzeń i systemów robotyki w ramach projektu pn. Branżowe Centrum Umiejętności w Wodzisławiu Śląskim w Dziedzinie Robotyki
Beschreibung: Zakres dostawy w części 2: 1) Stół laboratoryjny 1600 mm x 700 mm – 16 szt., 2) Stół laboratoryjny nauczycielski 1500 mm x 700 mm – 2 szt., 3) Sterownik przemysłowy PLC – 48 szt., 4) Zasilacz systemowy dedykowany dla sterownika PLC z poz. 3 – 16 szt., 5) Zasilacz impulsowy – 16 szt., 6) Panel operatorski dedykowany dla PLC – 18 szt., 7) Moduł i akcesoria dla sterownika PLC do budowy sieci PROFIBUS, PROFINET – 16 szt., 8) Szyna montażowa DIN TH-35 – 64 szt., 9) Złączki śrubowe lub bezśrubowe sprężynowe (szare lub beżowe) – 1280 szt., 10) Złączki śrubowe lub bezśrubowe sprężynowe (czerwone) – 640 szt., 11) Złączki śrubowe lub bezśrubowe sprężynowe (niebieskie) – 640 szt., 12) Złączki śrubowe lub bezśrubowe sprężynowe (zielono-żółte) – 160 szt., 13) Mostek do złączek śrubowych lub bezśrubowych sprężynowych – 640 szt., 14) Trzymacz – blokada złączki do montażu na szynie TH-35 – 320 szt., 15) Złączki śrubowe lub bezśrubowe sprężynowe (mocowanie typu szybkozłączki) – 600 szt., 16) Szybkozłączki elektryczne – 1600 szt., 17) Silnik asynchroniczny z falownikiem – 8 szt., 18) Stanowisko dydaktyczne do badania serwonapędów – 16 szt., 19) Siłownik elektryczny liniowy – 32 szt., 20) Silnik prądu stałego 24V – 32 szt., 21) Przekaźniki elektryczne – 64 szt., 22) Taśmociąg zasilany silnikiem 24 VDC – 8 szt. 23) Mini-linia produkcyjna/sortująca - moduł taśmociągu liniowego, moduł manipulatora Pick&Place, magazyn grawitacyjny – 12 szt., 24) Indukcyjny czujnik zbliżeniowy – 32 szt., 25) Pojemnościowy czujnik zbliżeniowy – 32 szt., 26) Czujnik optyczny zbliżeniowy odbiciowy osiowy – 32 szt., 27) Czujnik optyczny zbliżeniowy refleksyjny osiowy – 32 szt., 28) Kontaktronowy czujnik położenia tłoka 2-przewodowy – 32 szt., 29) Kontaktronowy czujnik położenia tłoka 3-przewodowy – 32 szt., 30) Zespół przygotowania powietrza – 16 szt., 31) Siłownik pneumatyczny dwustronnego działania – 32 szt., 32) Siłownik pneumatyczny jednostronnego działania – 32 szt., 33) Pneumatyczny elektrozawór rozdzielający 3/2 NC monostabilny – 32 szt., 34) Pneumatyczny elektrozawór rozdzielający 5/2 monostabilny – 32 szt., 35) Pneumatyczny elektrozawór rozdzielający 5/2 bistabilny – 32 szt., 36) Pneumatyczny elektrozawór rozdzielający 5/3 monostabilny – 32 szt., 37) Zawór dławiąco-zwrotny – 260 szt., 38) Zestaw sprężarki tłokowej – 1 szt., 39) Przewód pneumatyczny o średnicy 4 mm – 4 szt., 40) Przewód pneumatyczny o średnicy 6 mm – 2 szt., 41) Przewód elektryczny (niebieski) – 10 szt., 42) Przewód elektryczny (czerwony) – 10 szt., 43) Przewód elektryczny (czarny) – 10 szt., 44) Przewód elektryczny (wielokolorowy) – 4 szt., 45) Skrzynka narzędziowa – 16 szt., 46) Przycisk sterowniczy zielony podświetlany monostabilny – 32 szt., 47) Przycisk sterowniczy czerwony podświetlany monostabilny – 32 szt., 48) Przycisk sterowniczy żółty podświetlany monostabilny – 32 szt., 49) Przycisk sterowniczy niebieski podświetlany monostabilny – 32 szt., 50) Przycisk sterowniczy biały podświetlany monostabilny – 32 szt., 51) Przycisk sterowniczy zielony podświetlany bistabilny – 32 szt., 52) Przycisk sterowniczy czerwony podświetlany bistabilny – 32 szt., 53) Przycisk sterowniczy żółty podświetlany bistabilny – 32 szt., 54) Przycisk sterowniczy niebieski podświetlany bistabilny – 32 szt., 55) Przycisk sterowniczy biały podświetlany bistabilny – 32 szt., 56) Przycisk sterowniczy awaryjny, podświetlany bistabilny – 32 szt., 57) Przycisk typu joystick z możliwością przełączenia w czterech kierunkach – 32 szt., 58) Przycisk (przełącznik) czteropozycyjny – 32 szt., 59) Potencjometr 10k – 32 szt., 60) Kolumna sygnalizacyjna – 32 szt., 61) Kanały grzebieniowe – 40 szt., 62) Elementy konstrukcyjne – 16 kompletów 63) Stanowisko dydaktyczne procesów ciągłych: temperatura, poziom, przepływ, ciśnienie – 8 szt., 64) Krzesła obrotowe – 17 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części wraz z projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego zawiera Dział II SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31700000 Elektronischer, elektromechanischer und elektrotechnischer Bedarf
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa i montaż urządzeń dydaktycznych stanowiących wyposażenie sali W1d i W1e - pracowni robotów przemysłowych w ramach projektu pn. Branżowe Centrum Umiejętności w Wodzisławiu Śląskim w Dziedzinie Robotyki
Beschreibung: Zakres dostawy w części 3: 1) Stanowisko pracy – stół montażowy 1800 mm x 800 mm z rozdzielnicą i wyposażeniem dla kwalifikacji Technik robotyk – 12 szt., 2) Stanowisko robota przemysłowego 6-osiowego ze sterownikiem PLC i kurtyną bezpieczeństwa – 12 szt., 3) System wizyjny do robota przemysłowego 6-osiowego – 2 szt., 4) Chwytak elektryczny do robota przemysłowego 6-osiowego – 6 szt., 5) Stanowisko magazynu nr A1 do robota przemysłowego 6-osiowego z poz. 2 – 2 szt., 6) Stanowisko procesu technologicznego A2 do robota przemysłowego 6-osiowego z poz. 2 – 2 szt., 7) Stanowisko procesu technologicznego A3 do robota przemysłowego 6-osiowego z poz. 2 – 2 szt., 8) Stanowisko procesu technologicznego A4 do robota przemysłowego 6-osiowego z poz. 2 – 2 szt., 9) Stanowisko procesu technologicznego A5 do robota przemysłowego 6-osiowego z poz. 2 – 2 szt., 10) Stanowisko magazynu nr A6 do robota przemysłowego 6-osiowego z poz. 2 – 2 szt., 11) Stanowisko magazynu nr B1 do robota przemysłowego 6-osiowego z poz. 2 – 2 szt., 12) Stanowisko procesu technologicznego B2 do robota przemysłowego 6-osiowego z poz. 2 – 2 szt., 13) Stanowisko procesu technologicznego B3 do robota przemysłowego 6-osiowego z poz. 2 – 2 szt., 14) Stanowisko procesu technologicznego B4 do robota przemysłowego 6-osiowego z poz. 2 – 2 szt., 15) Stanowisko procesu technologicznego B5 do robota przemysłowego 6-osiowego z poz. 2 – 2 szt., 16) Stanowisko magazynu nr B6 do robota przemysłowego 6-osiowego z poz. 2 – 2 szt., 17) Zestaw płytek dydaktycznych do programowania mikrokontrolerów – 24 szt., 18) Krzesła obrotowe – 25 szt., 19) Stół laboratoryjny nauczycielski – 2 szt., 20) Kompresor – 4 szt., 21) Szafa metalowa z zamknięciem na klucz do większych obciążeń z montażem – 14 szt., 22) Autonomiczny robot humanoidalny – 2 szt. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla każdej z części wraz z projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego zawiera Dział II SWZ „Opis przedmiotu zamówienia”.