110236-2026 - Wettbewerb
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Bieżące utrzymanie zieleni miejskiej w Tarnowie
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelBieżące utrzymanie zieleni miejskiej w Tarnowie
BeschreibungZamówienie zostało podzielone na 6 części (rejonów): 1) Część nr 1 zamówienia – rejon „Piaskówka”, 2) Część nr 2 zamówienia – rejon „Legionów”, 3) Część nr 3 zamówienia – rejon „Koszenia wschód”, 4) Część nr 4 zamówienia – rejon „Koszenia zachód”, 5) Część nr 5 zamówienia – rejon „Cieki wodne I”, 6) Część nr 6 zamówienia – rejon „Cieki wodne II”. Szczegółowe określenie przedmiotu zamówienia zawiera „Opis przedmiotu zamówienia” (OPZ), stanowiący załącznik nr 1 do SWZ. Szczegółowe wykazy terenów do utrzymania znajdują się w załącznikach z numerem 1 do Projektowanych postanowień umowy, stanowiących załączniki od nr 10a do 10f do SWZ. Natomiast wymagania jakościowe związane z bieżącym utrzymaniem terenów zieleni miejskiej w Tarnowie w rejonach zawierają załączniki z numerem 2 do Projektowanych postanowień umowy, stanowiących załączniki od nr 10a do 10f do SWZ.
Interne KennungWGO-RGK.271.2.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensNie dotyczy
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen, 77313000 Pflege von Parkanlagen, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść nr 1 - Rejon Piaskówka
BeschreibungZakres prac bieżącego utrzymania zieleni miejskiej obejmuje w szczególności następujące prace: 1) usuwanie śniegu i śliskości ze schodów, alejek parkowych i zieleńcowych, parkingów, chodników przyległych do zieleńców i parków. W czasie, gdy nie występują zimowe zjawiska pogodowe typu gołoledź, pokrywa śnieżna lub opady śniegu, Wykonawca zobowiązany jest wykonywać czynności określone w pkt 5.; 2) usuwanie śniegu z ławek i roślin; 3) opróżnianie koszy na odpady komunalne; 4) obsługa pojemników na psie odchody, tzw. „psich pakietów”, 5) zamiatanie alejek i chodników; 6) czyszczenie pomników oraz innych elementów betonowych, kamiennych i metalowych, 7) pielęgnacja trawników; 8) pielęgnacja krzewów, żywopłotów oraz rabat obsadzonych różami lub bylinami; 9) grabienie i wywóz liści, 10) utrzymanie czystości ławek, 11) karmienie i opieka nad łabędziem, 12) usuwanie odrostów korzeniowych drzew, 13) uzupełninie wody w pojemnikach przy nowo posadzonych drzewach, 14) naprawa/usuwanie opalikowania drzew. Szczegółowy wykaz terenów do utrzymania zawierają załączniki nr 1 do Projektowanych Postanowień Umowy. Natomiast wymagania jakościowe wykonania przedmiotu zamówienia w zakresie bieżącego utrzymania terenów zieleni miejskiej w Tarnowie w rejonach zawierają załączniki nr 2 do Projektowanych Postanowień Umowy.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77314100 Anlegen von Rasen, 90620000 Schneeräumung, 90630000 Glatteisbeseitigung, 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
LosLOT-0002
TitelCzęść nr 2 - Rejon Legionów
BeschreibungZakres prac bieżącego utrzymania zieleni miejskiej obejmuje w szczególności następujące prace: 1) usuwanie śniegu i śliskości ze schodów, alejek parkowych i zieleńcowych, parkingów, chodników przyległych do zieleńców i parków. W czasie, gdy nie występują zimowe zjawiska pogodowe typu gołoledź, pokrywa śnieżna lub opady śniegu, Wykonawca zobowiązany jest wykonywać czynności określone w pkt 5.; 2) usuwanie śniegu z ławek i roślin; 3) opróżnianie koszy na odpady komunalne; 4) obsługa pojemników na psie odchody, tzw. „psich pakietów”, 5) zamiatanie alejek i chodników; 6) czyszczenie pomników oraz innych elementów betonowych, kamiennych i metalowych, 7) pielęgnacja trawników; 8) pielęgnacja krzewów, żywopłotów oraz rabat obsadzonych różami lub bylinami; 9) grabienie i wywóz liści, 10) utrzymanie czystości ławek, 11) usuwanie odrostów korzeniowych drzew, 12) uzupełninie wody w pojemnikach przy nowo posadzonych drzewach, 13) naprawa/usuwanie opalikowania drzew. Szczegółowy wykaz terenów do utrzymania zawierają załączniki nr 1 do Projektowanych Postanowień Umowy. Natomiast wymagania jakościowe wykonania przedmiotu zamówienia w zakresie bieżącego utrzymania terenów zieleni miejskiej w Tarnowie w rejonach zawierają załączniki nr 2 do Projektowanych Postanowień Umowy.
LosLOT-0003
TitelCzęść nr 3 - Rejon Koszenia wschód
BeschreibungZakres prac bieżącego utrzymania zieleni miejskiej obejmuje w szczególności następujące prace: 1) koszenie dwukrotne w ciągu roku: w okresie czerwiec, sierpień, 2) koszenie trzykrotne w ciągu roku: w okresie 15 maja – 15 czerwca, lipiec, wrzesień, 3) wywiezienie trawy i innych wykoszonych roślin lub ich mulczowanie, 4) usuwanie pojedynczych odrostów i krzewów, 5) usuwanie zaśmieceń w miarę potrzeb, 6) grabienie liści. Szczegółowy wykaz terenów do utrzymania zawierają załączniki nr 1 do Projektowanych Postanowień Umowy. Natomiast wymagania jakościowe wykonania przedmiotu zamówienia w zakresie bieżącego utrzymania terenów zieleni miejskiej w Tarnowie w rejonach zawierają załączniki nr 2 do Projektowanych Postanowień Umowy.
Haupteinstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90600000 Reinigung und Sanierung des städtischen und ländlichen Raumes, und zugehörige Dienstleistungen
LosLOT-0004
TitelCzęść nr 4 - Rejon Koszenia zachód
LosLOT-0005
TitelCzęść nr 5 - Rejon Cieki wodne I
BeschreibungZakres prac bieżącego utrzymania zieleni miejskiej obejmuje w szczególności następujące prace: 1) koszenie skarp, koszenie pasa o szer. min. 1 m wzdłuż górnych krawędzi obu skarp, koszenie roślin w dnie do poziomu lustra wody, a także usuwanie pojedynczych zakrzaczeń i samosiejek utrudniających przepływ wody, 2) wywiezienie wykoszonych roślin lub ich mulczowanie, 3) usuwanie zaśmieceń z koryta cieku w miarę potrzeb, 4) usuwanie zatorów z koryta cieku w miarę potrzeb, 5) utrzymanie 5 szt. klap zwrotnych zlokalizowanych na potoku Wątok wzdłuż ul. Spytka z Melsztyna, polegające na konserwacji klap smarem i oczyszczeniu ich wraz z odpływem z namułu, w miarę potrzeb, nie mniej niż 2 razy w trakcie trwania umowy, 6) inne niezbędne prace porządkowe wykonywane w celu właściwej realizacji przedmiotu zamówienia. Szczegółowy wykaz terenów do utrzymania zawierają załączniki nr 1 do Projektowanych Postanowień Umowy. Natomiast wymagania jakościowe wykonania przedmiotu zamówienia w zakresie bieżącego utrzymania terenów zieleni miejskiej w Tarnowie w rejonach zawierają załączniki nr 2 do Projektowanych Postanowień Umowy.
LosLOT-0006
TitelCzęść nr 6 - Rejon Cieki wodne II
BeschreibungZakres prac bieżącego utrzymania zieleni miejskiej obejmuje w szczególności następujące prace: 1) koszenie skarp, koszenie pasa o szer. min. 1 m wzdłuż górnych krawędzi obu skarp, koszenie roślin w dnie do poziomu lustra wody, a także usuwanie pojedynczych zakrzaczeń i samosiejek utrudniających przepływ wody, 2) wywiezienie wykoszonych roślin lub ich mulczowanie, 3) usuwanie zaśmieceń z koryta cieku w miarę potrzeb, 4) usuwanie zatorów z koryta cieku w miarę potrzeb, 5) inne niezbędne prace porządkowe wykonywane w celu właściwej realizacji przedmiotu zamówienia. Szczegółowy wykaz terenów do utrzymania zawierają załączniki nr 1 do Projektowanych Postanowień Umowy. Natomiast wymagania jakościowe wykonania przedmiotu zamówienia w zakresie bieżącego utrzymania terenów zieleni miejskiej w Tarnowie w rejonach zawierają załączniki nr 2 do Projektowanych Postanowień Umowy.