See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop, implementatie en onderhoud van een boekhoudpakket
Beschreibung: Deze opdracht beoogt de levering, implementatie en onderhoud van een nieuw boekhoud/ERP-systeem dat voldoet aan de huidige en toekomstige noden van de aanbestedende overheid. Het systeem moet de financiële processen optimaliseren, de rapportering verbeteren en voldoen aan de geldende wet-en regelgeving. De opdracht omvat in zijn geheel: De implementatie en configuratie van het boekhoudsysteem; De levering van de softwarelicenties en eventueel vereiste modules: De opleiding en kennisoverdracht van gebruikers: De onderhouds-en supportdiensten gedurende de initiële periode
Interne Kennung: 27/10/2025/HAV/010
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 27/10/2025/HAV/010 - 1
Beschreibung: Deze opdracht beoogt de levering, implementatie en onderhoud van een nieuw boekhoud/ERP-systeem dat voldoet aan de huidige en toekomstige noden van de aanbestedende overheid. Het systeem moet de financiële processen optimaliseren, de rapportering verbeteren en voldoen aan de geldende wet-en regelgeving.
Interne Kennung: 1