2. Verfahren
Verfahren
Titel: ŚWIADCZENIE USŁUGI ROCZNEGO PRZEGLĄDU SERWISOWEGO ORAZ KONSERWACJI SYSTEMÓW KOMORY HIPERBARYCZNEJ TYPU HAUX – STARMED – QUADRO 2700/2,2/C WRAZ Z WYMIANĄ KOMPLETNEGO SYSTEMU PRZECIWPOŻAROWEGO
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) roczny przegląd serwisowy oraz konserwacja systemu komory hiperbarycznej typu HAUX – STARMED – QUADRO 2700/2,2/C, w tym usunięcie na miejscu lub jeśli to niemożliwe w siedzibie Wykonawcy, w trakcie przeglądu wszystkich usterek w tzw. systemach komory, 2) roczny przegląd serwisowy systemu sterowania Decomat 4.0 wraz z zainstalowaniem niezbędnych aktualizacji oprogramowania, 3) wymiana kompletnego systemu przeciwpożarowego, oraz 4) sporządzenie i dostarczenie Protokołu odbioru ww. usług wraz z wszelkimi niezbędnymi dokumentami, o których mowa w §5 ust. 3 Umowy, w języku polskim. 2. CPV: 50421000-2 Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do wzoru umowy pn. WYKAZ CZYNNOŚCI SERWISOWYCH i NAPRAWCZYCH. 3.1 Zamawiający informuje, iż: - główny reduktor systemu przeciwpożarowego wymieniony był w 2018 r. - węże wydechowe w komorze wymienione były w 2018 r. - oprogramowanie sterujące komorę jest Decomat w wersji 4.0 zainstalowane w październiku 2023 roku. 4. Wykonawca jest zobowiązany, w szczególności do: - posiadania niezbędnych narzędzi oraz kodów serwisowych w celu przeprowadzenia kompletnego zakresu czynności serwisowych w tym również dokonania aktualizacji systemu, jeżeli wymaga tego producent, - sporządzenia dokumentacji z wykonywanych czynności przeglądowych w języku polskim; - wypełnienia, w języku polskim, paszportu technicznego, zgodnie z ustawą z dnia 07.04.2022 r. o wyrobach medycznych z zapisem „Przegląd wykonano zgodnie z zaleceniami producenta. Sprzęt sprawny i bezpieczny do używania”, data przeglądu, wykaz wykonanych czynności i wymienianych części, data następnego przeglądu, pieczątka i podpis wykonawcy. W przypadku braku paszportu, wystawia nowy paszport i wypełnia go zgodnie z jego treścią. Paszport – druk akcydensowy Pu/A-100; - wystawienia, w języku polskim, pisemnego certyfikatu zdolności operacyjnej dla systemu komory hiperbarycznej, - wystawienia, w języku polskim, pisemnej gwarancji sprawności udzielanej dla systemu komory hiperbarycznej. 5. W przypadku negatywnego wyniku przeglądu wykonawca zobowiązany jest do dokonania wpisu, w języku polskim, w paszporcie technicznym sprzętu, wskazującego, że urządzenie nie jest sprawne z podaniem przyczyny niesprawności oraz umieszczenie na niesprawnym sprzęcie czytelnej informacji: urządzenie niesprawne- nie używać, lub urządzenie przeznaczone do naprawy- nie używać. W takim wypadku wykonawca zobowiązany jest wystawić opinię/ekspertyzę, w języku polskim, dotyczącą możliwości usunięcia przyczyny niesprawności i ewentualnych wydatków z tym związanych, jakie może ponieść Zamawiający. 6. Zamawiający wymaga udzielenia na przedmiot zamówienia gwarancji na czas 12 miesięcy. 7. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Wzór umowy z załącznikami: 1) Wykaz czynności serwisowych – zał. Nr 1 do wzoru umowy 2) Wzór Certyfikatu zdolności operacyjnej komory - zał. Nr 2 do wzoru umowy 3) Wzór Gwarancji sprawności działania udzielonej dla systemu komory hiperbarycznej - zał. Nr 3 do wzoru umowy 4) Dodatkowe warunki gwarancji systemu komory hiperbarycznej - zał. Nr 4 do wzoru umowy 5) Instrukcja BHP dla wykonawców – zał. Nr 5 do wzoru umowy 6) Informator BHP dla firm zewnętrznych – zał. Nr 6 do wzoru umowy 7) Klauzula informacyjna RODO – zał. Nr 7 do wzoru umowy 8. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 8 do SWZ. 9. Miejscem usługi jest siedziba Zamawiającego przy ul. Powstania Styczniowego 9b w Gdyni 81-519. 10. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia wizji lokalnej.
Interne Kennung: DZ.282.05.2025.PN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001