See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług pocztowych w zakresie doręczania przesyłek listowych rejestrowanych i paczek pocztowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług pocztowych w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania w obrocie krajowym i zagranicznym w trybie ekonomicznym i pilnym przesyłek listowych rejestrowanych i paczek pocztowych oraz zwracania tych przesyłek do Zamawiającego po wyczerpaniu możliwości ich doręczenia lub wydania odbiorcy. 1.1. Część I zamówienia – świadczenie usług pocztowych w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania w obrocie krajowym i zagranicznym w trybie ekonomicznym i pilnym przesyłek listowych rejestrowanych i paczek pocztowych, dla których zachodzi konieczność nadania za pośrednictwem operatora wyznaczonego oraz zwracania tych przesyłek do Zamawiającego po wyczerpaniu możliwości ich doręczenia lub wydania odbiorcy. 1.2. Część II zamówienia – świadczenie usług pocztowych w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania w obrocie krajowym i zagranicznym w trybie ekonomicznym i pilnym przesyłek listowych rejestrowanych i paczek pocztowych, dla których nie zachodzi konieczność nadania za pośrednictwem operatora wyznaczonego oraz zwracania tych przesyłek do Zamawiającego po wyczerpaniu możliwości ich doręczenia lub wydania odbiorcy. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają umowy (wraz z załącznikami).
Vorherige Bekanntmachung: 344995-2025
Interne Kennung: OR-10.271.42.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie procedowane jest, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320), zwaną dalej „ustawą”, jako zamówienie na „usługi społeczne i inne szczególne usługi”, o wartości przekraczającej kwotę określoną w art. 359 pkt 1 ustawy. 2. Niniejsze postępowanie procedowane jest w trybie przetargu nieograniczonego, z zastosowaniem uprzedniej oceny ofert, zgodnie z art. 139 ustawy z tym zastrzeżeniem, że każdy Wykonawca zobowiązany jest złożyć wraz z ofertą oświadczenia, o których mowa w pkt 6.1.8. oraz 6.1.9. SWZ.
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie procedowane jest, zgodnie z ustawą z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. z 2024 r. poz. 1320), zwaną dalej „ustawą”, jako zamówienie na „usługi społeczne i inne szczególne usługi”, o wartości przekraczającej kwotę określoną w art. 359 pkt 1 ustawy.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 64110000 Postdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 64112000 Briefpostdienste, 64113000 Paketpostdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I zamówienia - Świadczenie usług pocztowych w zakresie doręczania przesyłek listowych rejestrowanych i paczek pocztowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w CZĘŚCI I jest świadczenie usług pocztowych w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania w obrocie krajowym i zagranicznym w trybie ekonomicznym i pilnym przesyłek listowych rejestrowanych i paczek pocztowych, dla których zachodzi konieczność nadania za pośrednictwem operatora wyznaczonego oraz zwracania tych przesyłek do Zamawiającego po wyczerpaniu możliwości ich doręczenia lub wydania odbiorcy. 2. Szacowana liczba przesyłek - CZĘŚĆ I: 2.1. Listy krajowe - około 70 000 sztuk, w tym: listy krajowe polecone - około 5 000 sztuk, w tym: listy krajowe polecone ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru - około 65 000 sztuk. 2.2. Listy zagraniczne - około 1 000 sztuk, w tym: listy zagraniczne polecone - około 250 sztuk, w tym: listy zagraniczne polecone ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru - około 750 sztuk. 2.3. Paczki krajowe - około 250 sztuk. 2.4 Paczki zagraniczne - około 5 sztuk. 2.5. Wolumen przesyłek kierowanych na obszar Miasta Krakowa wynosi nie mniej niż 80% ww. przesyłek krajowych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera umowa (wraz z załącznikami).
Interne Kennung: OR-10.271.42.2025-cz.I
Los: LOT-0002
Titel: Część II zamówienia - Świadczenie usług pocztowych w zakresie doręczania przesyłek listowych rejestrowanych i paczek pocztowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia w CZĘŚCI II jest świadczenie usług pocztowych w zakresie przyjmowania, przemieszczania i doręczania w obrocie krajowym i zagranicznym w trybie ekonomicznym i pilnym przesyłek listowych rejestrowanych i paczek pocztowych, dla których nie zachodzi konieczność nadania za pośrednictwem operatora wyznaczonego oraz zwracania tych przesyłek do Zamawiającego po wyczerpaniu możliwości ich doręczenia lub wydania odbiorcy. 2. Szacowana liczba przesyłek - CZĘŚĆ II: 2.1. Listy krajowe - około 500 000 sztuk, w tym: listy krajowe polecone - około 50 000 sztuk, w tym: listy krajowe polecone ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru - około 450 000 sztuk. 2.2. Listy zagraniczne - około 4 000 sztuk, w tym: listy zagraniczne polecone - około 500 sztuk, w tym: listy zagraniczne polecone ze zwrotnym potwierdzeniem odbioru - około 3 500 sztuk. 2.3. Paczki krajowe - około 250 sztuk. 2.4 Paczki zagraniczne - około 5 sztuk. 2.5. Wolumen przesyłek kierowanych na obszar Miasta Krakowa wynosi nie mniej niż 80% ww. przesyłek krajowych. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera umowa (wraz z załącznikami).
Interne Kennung: OR-10.271.42.2025-cz.II