110351-2025 - Ergebnis
Tschechien – Bodenproben – Rámcová dohoda na GTP menších staveb pozemních komunikací 2023
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na GTP menších staveb pozemních komunikací 2023
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky na uzavření Rámcové dohody, která bude v rámci zadávacího řízení uzavřena na dobu trvání 48 měsíců se šesti účastníky, je vyhotovení podrobných nebo předběžných geotechnických průzkumů staveb pozemních komunikací dle aktuálních potřeb zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung601274-2023
Interne Kennung01ST-001163
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45111250 Bodenproben
5. Los
LosLOT-0001
TitelD48 MÚK Nošovice, podrobný GTP
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je vyhotovení podrobného geotechnického průzkumu v rámci přípravy akce D48 MÚK Nošovice dle zpracované projektové dokumentace pro podrobný GTP
Interne Kennung16PT-001837