2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvalinzameling
Beschreibung: De gemeente streeft naar het afsluiten van een dienstverleningsovereenkomst met één leverancier voor de inzameling en verwerking van afval op de gemeentelijke locaties. Het betreft een overeenkomst met een looptijd van vier jaar met de mogelijkheid tot zes verlengingen van één jaar. De overeenkomst heeft hierdoor een maximale looptijd van (10) jaar. In de nieuwe situatie wil de gemeente inzetten op een duurzame samenwerking met een professionele partij die proactief meedenkt over optimalisatie van afvalscheiding, vermindering van reststromen en het stimuleren van circulair afvalbeheer. Omschrijving opnemen
Interne Kennung: HK 202404 PRJ-2300289
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente behoudt zich het recht voor om gedurende de looptijd van de overeenkomst aanvullende dienstverlening af te nemen, waaronder: - Inzamelen en verwerken van E-waste; - Het ophalen en vernietigen van vertrouwelijk papier klasse 4.