110438-2026 - Wettbewerb
Polen – Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis – ZARZĄDZANIE I ADMINISTROWANIE BUDYNKAMI I LOKALAMI STANOWIĄCYMI WŁASNOŚĆ GMINY MIEJSKIEJ NOWA RUDA
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZARZĄDZANIE I ADMINISTROWANIE BUDYNKAMI I LOKALAMI STANOWIĄCYMI WŁASNOŚĆ GMINY MIEJSKIEJ NOWA RUDA
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zarządzanie i administrowanie budynkami i lokalami stanowiącymi własność Gminy Miejskiej Nowa Ruda. • Łączna powierzchnia lokali mieszkalnych i użytkowych mieszczących się w budynkach stanowiących w całości własność Gminy wynosi – 24 472,91 m², w tym lokale mieszkalne – 21 867,08 m², lokale użytkowe - 2 605,82 m² • Łączna powierzchnia lokali mieszkalnych i użytkowych mieszczących się w budynkach, w których funkcjonuje wspólnota mieszkaniowa wynosi – 63 620,83 m², w tym lokale mieszkalne – 62 725,84 m², lokale użytkowe – 894,99 m² • Łączna powierzchnia pomieszczeń przynależnych mieszczących się w wolnostojących budynkach gospodarczych wynosi – 3 206,48 m² Inne obowiązki Wykonawcy: Wykonawca zobowiązany jest dysponować lokalem na siedzibę biura administracji na terenie Gminy Miejskiej Nowa Ruda lub zadeklarować utworzenie takiego biura w terminie 7 dni od dnia podpisania umowy. Wykonawca zobowiązany jest również do utworzenia punktów obsługi mieszkańców w każdej dzielnicy miasta (Nowa Ruda, Słupiec, Drogosław) w terminie 14 dni od dnia podpisania umowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do niniejszej SWZ, w tym: w formie elektronicznej: 1) Zał. nr 1 do SWZ. - Opis przedmiotu zamówienia(OPZ), plik w formacie PDF. 2) Zał. nr 2 do SWZ - wzór umowy (IPU) - plik w formacie PDF.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 70330000 Immobilienverwaltung gegen Einzelhonorar oder auf Vertragsbasis
5. Los
LosLOT-0001
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający nie przewiduje opcji