See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie naprawy rewizyjnej zestawów kołowych z pojazdów szynowych serii EN63A (typ 36WEa) wraz z wymianą kół monoblokowych i kompletu tarcz hamulcowych.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy rewizyjnej zestawów kołowych pojazdów szynowych serii EN63A-020, EN63A-022 typu 36WEa wraz z wymianą kół monoblokowych i kompletu tarcz hamulcowych. 2. Zamawiający wymaga, aby przedmiot postępowania został wykonany zgodnie z dokumentacją: • Dokumentacja Systemu Utrzymania DSU nr NS/36WEa/2511/14 • Warunki Techniczne Wykonania I Odbioru WTWIO nr NS/36WEa/2492/14 • Dokumentacja Techniczno-Ruchowa DTR nr NS/36WEa/2509/14
Vorherige Bekanntmachung: 324871-2025
Interne Kennung: Ki.240.1167.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50222000 Reparatur und Wartung von Schienenfahrzeugen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy rewizyjnej zestawów kołowych pojazdów szynowych serii EN63A-020, EN63A-022 typu 36WEa wraz z wymianą kół monoblokowych i kompletu tarcz hamulcowych. 2. Zamawiający wymaga, aby przedmiot postępowania został wykonany zgodnie z dokumentacją: • Dokumentacja Systemu Utrzymania DSU nr NS/36WEa/2511/14 • Warunki Techniczne Wykonania I Odbioru WTWIO nr NS/36WEa/2492/14 • Dokumentacja Techniczno-Ruchowa DTR nr NS/36WEa/2509/14.