110524-2026 - Wettbewerb
Polen – Zubereitung von Mahlzeiten – świadczenie usług w zakresie przygotowania i dystrybucji całodziennego wyżywienia dla pacjentów SP ZOZ w Obornikach na 2026-2027
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelświadczenie usług w zakresie przygotowania i dystrybucji całodziennego wyżywienia dla pacjentów SP ZOZ w Obornikach na 2026-2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej w zakresie przygotowania, dystrybucji posiłków dla pacjentów Szpitala. Wykonawca dostarcza posiłki do Zamawiającego w termosach i naczyniach gastronomicznych, dostawę naczyń i sztućcu wielokrotnego użytku oraz odbiór resztek pokonsumpcyjnych pod adres: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach, ul. Szpitalna 2, 64-600 Oborniki w okresie 12 ms c-y od podpisania umowy.
Interne KennungZPU/01/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten, 55520000 Verpflegungsdienste
5. Los
LosLOT-0001
TitelŚwiadczenie usług w zakresie przygotowania i dystrybucji całodziennego wyżywienia dla pacjentów SP ZOZ w Obornikach na 2026-2027
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi cateringowej w zakresie przygotowania, dystrybucji posiłków dla pacjentów Szpitala. Wykonawca dostarcza posiłki do Zamawiającego w termosach i naczyniach gastronomicznych, dostawę naczyń i sztućcu wielokrotnego użytku oraz odbiór resztek pokonsumpcyjnych pod adres: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach, ul. Szpitalna 2, 64-600 Oborniki w okresie 12 ms c-y od podpisania umowy
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55520000 Verpflegungsdienste, 55521200 Auslieferung von Mahlzeiten