2. Verfahren
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Levering van onderstaande op RWZI Houthalen-Centrum - Vxxxxxx
Beschreibung: Levering van onderstaande op RWZI Houthalen-Centrum - Vxxxxxx
Interne Kennung: PRO/JVdw/2025/00013_1
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42931000 Zentrifugen
Los: LOT-0002
Titel: Levering van onderstaande op RWZI Beersel - Vxxxxx
Beschreibung: Levering van onderstaande op RWZI Beersel - Vxxxxx
Interne Kennung: PRO/JVdw/2025/00013 2_2
Los: LOT-0003
Titel: Levering van onderstaande op RWZI Halen - Vxxxxx
Beschreibung: Levering van onderstaande op RWZI Halen - Vxxxxx
Interne Kennung: PRO/JVdw/2025/00013 3_3
Los: LOT-0004
Titel: Levering van onderstaande op RWZI Brugge - xxxxx
Beschreibung: Levering van onderstaande op RWZI Brugge - xxxxx
Interne Kennung: PRO/JVdw/2025/00013_4