110565-2025 - Wettbewerb
Polen – Spezialkleidung und Zubehör – Dostawa pasów żołnierskich z klamrą MW wzór 977/MON
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa pasów żołnierskich z klamrą MW wzór 977/MON
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pasów żołnierskich z klamrą MW wzór 977/MON, wykonanych i ukompletowanych zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wojskowej Dokumentacji Techniczno - Technologicznej” stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennungnr sprawy 114/2024
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18400000 Spezialkleidung und Zubehör
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18425000 Gürtel
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa pasów żołnierskich z klamrą MW wzór 977/MON (w ilości 4 500 szt.), wykonanych i ukompletowanych zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami zawartymi w „Wojskowej Dokumentacji Techniczno - Technologicznej” stanowiącej Załącznik nr 7 do SWZ.
Interne Kennungzadanie nr 1
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający przewiduje możliwość skorzystania z „Prawa opcji” (art. 441 ust. 1 uPzp) polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do asortymentu i ilości maksymalnie o wskazane ilości. Ilość podstawowa: 2 500 szt, ilość w ramach prawa opcji: 2 000 szt. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji”, wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia, Zamawiający poinformuje Wykonawcę w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. Decyzję w tej sprawie Zamawiający przekaże pisemnie lub mailem lub faxem w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy”.
LosLOT-0002
Interne Kennungzadanie nr 2