2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych powiatu płockiego w roku 2026 (II postępowanie)
Beschreibung: Zamawiający przewiduje dostawę oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych Powiatu Płockiego w 2026 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09135100 Heizöl
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych powiatu płockiego w roku 2026
Beschreibung: Zamawiający przewiduje dostawę oleju opałowego dla jednostek organizacyjnych z Powiatu Płockiego w 2026 roku. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do SWZ.