2. Verfahren
Verfahren
Titel: Slim reizen applicatie en aanverwante dienstverlening
Beschreibung: De aanbesteding omvat het beschikbaar stellen en exploiteren van een Slim Reizen Applicatie voor het stimuleren van gewenst reisgedrag in de regio Zuid-Holland. Daarnaast bevat het aanvullende dienstverlening zoals: • Het in samenwerking met Zuid-Holland Bereikbaar ontwerpen en ontwikkelen van challenges om gewenst gedrag te stimuleren; • Het realiseren en beheren van de ontworpen challenges; • Het inkopen van beloningen voor gebruikers van de applicatie; • Het ondersteunen van app gebruikers via een helpdesk; • Het binden en boeien van gebruikers; • Het rapporteren van verzamelde data voor challenges. De geraamde waarde van deze aanbesteding bedraagt €2.000.000 exclusief BTW over de gehele contractperiode van vier (4) jaar.
Interne Kennung: 24.054
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79000000 Dienstleistungen für Unternehmen: Recht, Marketing, Consulting, Einstellungen, Druck und Sicherheit
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72268000 Bereitstellung von Software, 79340000 Werbe- und Marketingdienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Slim reizen applicatie incl. aanverwante dienstverlening
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst betreft een Raamovereenkomst voor een initiële periode van twee jaar, waarin de opdrachtnemer verantwoordelijk is voor de initiële opstart, de exploitatie en de aanverwante dienstverlening van de Slim reizen applicatie binnen Zuid-Holland Bereikbaar. Er wordt gekozen voor een contract met een initiële looptijd van twee jaar, met de mogelijkheid tot verlenging van twee maal één jaar. De ingangsdatum van de nieuwe overeenkomst wordt beoogd per 1 juni 2025.