See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sukcesywna dostawa rękawic, fartuchów, serwet, ubrań i koszul pacjenta
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa rękawic, fartuchów, serwet, ubrań i koszul pacjenta.
Vorherige Bekanntmachung: 726639-2025
Interne Kennung: DZ.271.111.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium.Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje opisaną w tym przepisie możliwość, aby najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP - Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy PZP. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 10-02-2026.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung, 39518200 Operationslaken
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: PAKIET 1
Beschreibung: Rękawica nitrylowa Rękawica lateksowa Rękawica winylowa
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Okres obowiązywania umowy może zostać wydłużony na okres kolejnych 12 miesięcy w przypadku, gdyby z powodu mniejszej ilości świadczeń zdrowotnych udzielonych z wykorzystaniem wyrobów medycznych w okresie trwania umowy, Zamawiający nie zakupił ilości wyrobów medycznych wskazanych w odpowiednich załącznikach umowy. Przedłużenie umowy wymaga zawarcia aneksu do umowy.Zamawiający zastrzega sobie prawo do zakupu wyrobów medycznych w ilości mniejszej (maksymalnie o 50 %) niż określona w odpowiednim załączniku do umowy, jeżeli realne zapotrzebowanie Zamawiającego w trakcie realizacji umowy okaże się mniejsze od zakładanego.W przypadku zmniejszenia zamówienia zgodnie ze zdaniem powyżej, Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu.
Los: LOT-0002
Titel: PAKIET 2
Beschreibung: Fartuch chirurgiczny sterylny do zabiegów naczyniowych
Interne Kennung: Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Los: LOT-0003
Titel: PAKIET 3
Beschreibung: Serwety sterylne, serwety sterylne z otworem, serwety sterylne z taśmą przylepną Sterylne kieszenie na narzędzia Pokrowiec sterylny na stolik narzędziowy
Interne Kennung: Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 39518200 Operationslaken
Los: LOT-0004
Titel: PAKIET 4
Beschreibung: Sterylny komplet serwet wysokochłonnych
Interne Kennung: Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: PAKIET 5
Beschreibung: Fartuchy operacyjne
Interne Kennung: Pakiet 5
Los: LOT-0006
Titel: PAKIET 6
Beschreibung: Ubranie chirurgiczne
Interne Kennung: Pakiet 6
Los: LOT-0007
Titel: PAKIET 7
Beschreibung: Koszula pacjenta
Interne Kennung: Pakiet 7