See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie Gminy Lubień
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych na terenie Gminy Lubień:” I część zamówienia: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe jedynie przez część roku położonych na terenie Gminy Lubień” II część zamówienia: „Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z przystanków, cmentarza komunalnego oraz budynku Urzędu Gminy w Lubniu”. W ramach zamówienia, Wykonawca wykona kompleksową obsługę w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zarówno zmieszanych jak i gromadzonych w sposób selektywny, bez względu na warunki atmosferyczne, z terenu Gminy Lubień, z następujących sołectw: Lubień, Tenczyn, Krzeczów, Skomielna Biała dla obu części zamówienia.
Interne Kennung: IGK.ZP.271.14.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: I: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz z domków letniskowych lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe jedynie przez część roku położonych na terenie Gminy Lubień
Beschreibung: W ramach zamówienia, Wykonawca wykona kompleksową obsługę w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zarówno zmieszanych jak i gromadzonych w sposób selektywny, bez względu na warunki atmosferyczne, z terenu Gminy Lubień, z następujących sołectw: Lubień, Tenczyn, Krzeczów, Skomielna Biała dla obu części zamówienia.
Los: LOT-0002
Titel: Odbiór, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych pochodzących z przystanków, cmentarza komunalnego oraz budynku Urzędu Gminy w Lubniu
Beschreibung: W ramach zamówienia, Wykonawca wykona kompleksową obsługę w zakresie odbioru i zagospodarowania odpadów komunalnych zarówno zmieszanych jak i gromadzonych w sposób selektywny, bez względu na warunki atmosferyczne, z terenu Gminy Lubień, z następujących sołectw: Lubień, Tenczyn, Krzeczów, Skomielna Biała dla obu części zamówienia