110642-2025 - Ergebnis
Polen – Feuerwehrfahrzeuge – „Unowocześnienie OSP Imielno (nowy średni samochód ratowniczo-pożarniczy oraz wyposażenie) szansą na zwiększenie potencjału jednostki KSRG”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Unowocześnienie OSP Imielno (nowy średni samochód ratowniczo-pożarniczy oraz wyposażenie) szansą na zwiększenie potencjału jednostki KSRG”
Beschreibung1.Przedmiotem zamówienia jest unowocześnienie OSP Imielno (nowy średni samochód ratowniczo-pożarniczy oraz wyposażenie) szansą na zwiększenie potencjału jednostki KSRG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2.Przedmiot umowy jest współfinansowany z następujących środków: 1) Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 2.5 „Gospodarowanie zasobami wody i przeciwdziałanie klęskom żywiołowym” Priorytet 2. „Fundusze Europejskie dla środowiska” Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027
Vorherige Bekanntmachung14309-2025
Interne KennungPKZ.271.1.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
LosLOT-0001
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest unowocześnienie OSP Imielno (nowy średni samochód ratowniczo-pożarniczy oraz wyposażenie) szansą na zwiększenie potencjału jednostki KSRG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 6 do Specyfikacji Warunków Zamówienia. 2.Przedmiot umowy jest współfinansowany z następujących środków: 1) Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 2.5 „Gospodarowanie zasobami wody i przeciwdziałanie klęskom żywiołowym” Priorytet 2. „Fundusze Europejskie dla środowiska” Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027