See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: AZP.25.1.73.2025 Dostawa urządzeń do Centrum Dydaktyczno-Egzaminacyjnego UMB oraz Centrum Pielęgniarstwa UMB z podziałem na 9 części
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem i dostarczeniem instrukcji stanowiskowej oraz jej wdrożeniem do Centrum Dydaktyczno-Egzaminacyjnego Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku (część nr 1-6); Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem i dostarczeniem instrukcji stanowiskowej oraz jej wdrożeniem do Centrum Pielęgniarstwa Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku (część nr 7-9): Nr części Opis Ilość J.m. Część nr 1 Wirtualny symulator do endoskopii w zakresie bronchofiberoskopii 1 szt. Część nr 2 Symulator interwencji pod kontrolą USG i fluoroskopii 1 szt. Część nr 3 Symulator do wentylacji mechanicznej ze zmienną podatnością i oporem płuc 1 szt. Część nr 4 Symulator wirtualnej endoskopii przewodu pokarmowego 1 szt. Część nr 5 Symulator wirtualny USG 1 szt. Część nr 6 Symulator do palpacyjnego badania brzucha z feedbackiem 1 szt. Część nr 7 Zestaw do automatycznej oceny wskaźnika kostka-ramię 3 szt. Część nr 8 Iluminator (skaner) naczyń krwionośnych 2 szt. Część nr 9 Zestaw do trudnej intubacji 2 zestawy
Vorherige Bekanntmachung: 737006-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Poprzednio prowadzone postępowania zostały unieważnione z powodu braku ofert. Przedmiot zamówienia jest finansowany z projektu: Umowa nr KPOD.07.05-IP.10-0017/24/KPO/1201/2025/101 o objęcie wsparciem ze środków Planu rozwojowego Przedsięwzięcia pn. Budowa, modernizacja i doposażenie obiektów dydaktycznych do celów kształcenia przedklinicznego w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne w Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, będącego elementem Inwestycji D2.1.1 pn. „Inwestycje związane z modernizacją i doposażeniem obiektów dydaktycznych w związku ze zwiększeniem limitów przyjęć na studia medyczne” realizowanej w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności – komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”. W celu terminowego rozliczenia projektu, przedmiot zamówienia musi być dostarczony najpóźniej do 26 marca 2026 r. Biorąc pod uwagę okres niezbędny na przeprowadzenie postępowania, ryzyko kolejnego unieważnienia postępowania (brak ofert, oferty znacznie przekraczające środki finansowe), realne terminy realizacji zamówienia, skrócenie terminu na składanie ofert jest w pełni uzasadnione.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39162110 Lehrbedarf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34150000 Simulatoren, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen, 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft, 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke, 33169000 Chirurgische Instrumente
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Wirtualny symulator do endoskopii w zakresie bronchofiberoskopii
Beschreibung: Dostawa wraz z rozładunkiem, wniesieniem, zainstalowaniem, uruchomieniem i dostarczeniem instrukcji stanowiskowej oraz jej wdrożeniem ZAŁĄCZNIKI DOTYCZĄCE PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA: - Opis przedmiotu zamówienia - Załącznik nr 2 do SWZ, - Tabela zgodności oferowanego przedmiotu zamówienia z zasadą DNSH (Do No Significant Harm) – Załącznik nr 2a do SWZ, - Tabela oceny warunków gwarancji – Załącznik nr 4 do SWZ, - Warunki gwarancji, rękojmi i serwisu gwarancyjnego – Załącznik nr 5 do SWZ, - Procedura dotawy i odbioru urządzenia – Załącznik nr 6 do SWZ.
Haupteinstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Symulator interwencji pod kontrolą USG i fluoroskopii
Haupteinstufung (cpv): 33123210 Ausrüstung für die Überwachung der Herzfunktionen
Los: LOT-0003
Titel: Symulator do wentylacji mechanicznej ze zmienną podatnością i oporem płuc
Zusätzliche Einstufung (cpv): 38970000 Technischer Simulator für Forschung, Prüfungen und Wissenschaft
Los: LOT-0004
Titel: Symulator wirtualnej endoskopii przewodu pokarmowego
Haupteinstufung (cpv): 34152000 Übungssimulatoren
Los: LOT-0005
Titel: Symulator wirtualny USG
Los: LOT-0006
Titel: Symulator do palpacyjnego badania brzucha z feedbackiem
Los: LOT-0007
Titel: Zestaw do automatycznej oceny wskaźnika kostka-ramię
Los: LOT-0008
Titel: Iluminator (skaner) naczyń krwionośnych
Haupteinstufung (cpv): 33124120 Ultraschallausrüstung für diagnostische Zwecke
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Los: LOT-0009
Titel: Zestaw do trudnej intubacji
Haupteinstufung (cpv): 33169000 Chirurgische Instrumente