110675-2026 - Wettbewerb
Polen – Verarbeitetes Papier und Pappe – Zakup i dostawa tektury
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i dostawa tektury
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa tektury w podziale na poniższe części: Część A – Tektura formatu 700 mm x 1000 mm. Zamawiana ilość: 450 000 kg Część B – Tektura formatu 610 mm x 500 mm. Zamawiana ilość: 90 000 kg
Vorherige Bekanntmachung791906-2025
Interne Kennung993200.271.203.2025 - DZP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtja
Begründung des beschleunigten VerfahrensOpublikowano wstępne ogłoszenie informacyjne w zakresie w art. 138 ust. 2 pkt 1 ustawy Pzp.
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30197600 Verarbeitetes Papier und Pappe
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść A - Zakup i dostawa tektury
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa tektury Tektura formatu 700 mm x 1000 mm. Zamawiana ilość: 450 000 kg, Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załączniki nr 2A do SWZ
Interne Kennung993200.271.203.2025-DZP
LosLOT-0002
TitelCzęść B - Zakup i dostawa tektury
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa tektury Tektura formatu 610 mm x 500 mm. Zamawiana ilość: 90 000 kg. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia zawarte zostały w Projektowanych Postanowieniach Umowy stanowiących Załączniki nr 2B do SWZ