2. Verfahren
Verfahren
Titel: Arboristické ošetření dřevin a související práce na pohřebištích ve správě Správy hřbitovů města Brna, p.o.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení arboristického ošetření dřevin a souvisejících prací na pohřebištích ve správě SHMB, p.o. Předmětem veřejné zakázky jsou tyto práce: 1. Kácení stromů a frézování pařezů, výsadby a následná péče Předmětem zakázky jsou služby spočívající v zajištění kácení dřevin, a to i ve ztížených podmínkách s plošinou nebo stromolezeckou technikou s postupným spouštěním koruny nebo kmene, odstranění pařezů s odklizením a zasypáním jámy, drcení ořezaných větví strojově, likvidace dřevní hmoty a související úklid, výsadba stromů s následnou péčí po dobu 3 let, péče o stávající mladé výsadby a živé ploty. Kácení je možné provádět výhradně na základě kladného vyjádření od příslušných odborů životního prostředí příslušných městských částí. 2. Arboristické práce – zdravotní řezy, výchovné řezy, redukce korun Předmětem zakázky jsou služby spočívající v provedení výchovných, bezpečnostních, zdravotních, redukčních řezů i ve ztížených podmínkách s plošinou nebo stromolezeckou technikou s postupným spouštěním koruny nebo kmene. 3. Vazby Předmětem zakázky jsou služby spočívající v provedení kontroly a opravy stávajících bezpečnostních vazeb a zakládání nových vazeb. Veškeré zápisy o kontrolách, změnách a nových instalacích, budou prokazatelně předány zadavateli. Podrobný výčet činností je uveden v příloze č. 1 Rámcové dohody, kterou tvoří Položkový rozpočet. Specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v přílohách zadávací dokumentace.
Interne Kennung: N006/26/V00000678
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otevřené nadlimitní řízení na služby, zveřejněné podle zákona č.134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77300000 Dienstleistungen im Gartenbau
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen, 77211600 Aussaat von Baumsamen, 77211400 Fällen von Bäumen, 77341000 Baumschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení arboristického ošetření dřevin a souvisejících prací na pohřebištích ve správě SHMB, p.o. Předmětem veřejné zakázky jsou tyto práce: 1. Kácení stromů a frézování pařezů, výsadby a následná péče Předmětem plnění jsou služby spočívající v zajištění kácení dřevin, a to i ve ztížených podmínkách s plošinou nebo stromolezeckou technikou s postupným spouštěním koruny nebo kmene, odstranění pařezů s odklizením a zasypáním jámy, drcení ořezaných větví strojově, likvidace dřevní hmoty a související úklid, výsadba stromů s následnou péčí po dobu 3 let, péče o stávající mladé výsadby a živé ploty. Kácení je možné provádět výhradně na základě kladného vyjádření od příslušných odborů životního prostředí příslušných městských částí. 2. Arboristické práce – zdravotní řezy, výchovné řezy, redukce korun Předmětem plnění jsou služby spočívající v provedení výchovných, bezpečnostních, zdravotních, redukčních řezů i ve ztížených podmínkách s plošinou nebo stromolezeckou technikou s postupným spouštěním koruny nebo kmene. 3. Vazby Předmětem plnění jsou služby spočívající v provedení kontroly a opravy stávajících bezpečnostních vazeb a zakládání nových vazeb. Veškeré zápisy o kontrolách, změnách a nových instalacích, budou prokazatelně předány zadavateli. Podrobný výčet činností je uveden v příloze č. 1 Rámcové dohody, kterou tvoří Položkový rozpočet. Specifikace předmětu veřejné zakázky je uvedena v přílohách zadávací dokumentace.