2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa Szpitalnego Systemu Informatycznego (SSI) rozszerzenie funkcjonalności oraz integracja z z użytkowanymi systemami.
Beschreibung: Przedmiotem Umowy jest rozbudowa eksploatowanego obecnie Szpitalnego Systemu Informatycznego (SSI) o nowe moduły i funkcjonalności oraz integracja z obecnie użytkowanymi przez Zamawiającego systemami. Przedmiot Umowy obejmuje następujące dostawy oraz usługi: a) Dostawa sprzętu w tym m.in.: serwery, macierze dyskowe oraz przełączniki wraz z dostawą oprogramowania, instalacją i konfiguracją (dalej: Sprzęt). b) Dostawa licencji uprawniających Zamawiającego do wykorzystania dostarczonych Aplikacji. c) Dostawa rozwiązania do Digitalizacji dokumentacji medycznej. d) Integracja z Platformą Usług Inteligentnych. e) Dostawa rozwiązań zwiększających poziom cyberbezpieczeństwa Zamawiającego, f) Opracowanie Dokumentacji Projektowej. g) Wdrożenie dostarczanych rozwiązań. h) Integracja dostarczanych rozwiązań z obecnie użytkowanymi przez Zamawiającego systemami zgodnie z opisem w OPZ. i) Przeszkolenie personelu Zamawiającego.
Interne Kennung: MCM/WSM/ZP30/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48820000 Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48820000 Server