See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość w roku 2025.
Beschreibung: Wykonanie usługi wycinki drzew, krzewów, podrostów i gałęzi oraz odtworzenie pasa technologicznego w pobliżu czynnych linii elektroenergetycznych WN i SN na obszarze działania PGE Dystrybucja S.A. Oddział Zamość w roku 2025 z podziałem na 40 Części.
Vorherige Bekanntmachung: 559102-2024
Interne Kennung: POST/DYS/OZ/LZA/02055/2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77211400 Fällen von Bäumen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Zamość o łącznej długości 62,19 km.
Beschreibung: zgodnie z SWZ
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Zamość o łącznej długości 105,53 km.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Zamość o łącznej długości 208,73 km.
Interne Kennung: Część 3
Haupteinstufung (cpv): 51210000 Installation von Messgeräten
Los: LOT-0004
Titel: Część 4. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Zamość o łącznej długości 54,16 km.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Zamość o łącznej długości 50,10 km.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Zamość o łącznej długości 99,80 km.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Zamość o łącznej długości 174,15 km.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Tomaszów Lubelski o łącznej długości 223,99 km.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Tomaszów Lubelski o łącznej długości 89,92 km.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Tomaszów Lubelski o łącznej długości 72,89 km.
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Tomaszów Lubelski o łącznej długości 218,15 km.
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Tomaszów Lubelski o łącznej długości 145,33 km.
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Tomaszów Lubelski o łącznej długości 82,77 km.
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Tomaszów Lubelski o łącznej długości 145,67 km.
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Tomaszów Lubelski o łącznej długości 48,66 km.
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: Część 16. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Tomaszów Lubelski o łącznej długości 63,93 km.
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: Część 17. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Chełm o łącznej długości 63,80 km.
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: Część 18. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Chełm o łącznej długości 213,30 km.
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: Część 19. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Chełm o łącznej długości 68,25 km.
Interne Kennung: Część 19
Los: LOT-0020
Titel: Część 20. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Chełm o łącznej długości 38,53 km.
Interne Kennung: Część 20
Los: LOT-0021
Titel: Część 21. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Chełm o łącznej długości 124,05 km.
Interne Kennung: Część 21
Los: LOT-0022
Titel: Część 22. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Chełm o łącznej długości 94,46 km.
Interne Kennung: Część 22
Los: LOT-0023
Titel: Część 23. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Chełm o łącznej długości 40,62 km.
Interne Kennung: Część 23
Los: LOT-0024
Titel: Część 24. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Chełm o łącznej długości 73,37 km.
Interne Kennung: Część 24
Los: LOT-0025
Titel: Część 25. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Chełm o łącznej długości 59,94 km.
Interne Kennung: Część 25
Los: LOT-0026
Titel: Część 26. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Chełm o łącznej długości 55,35 km.
Interne Kennung: Część 26
Los: LOT-0027
Titel: Część 27. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Jarosław o łącznej długości 103,45 km.
Interne Kennung: Część 27
Los: LOT-0028
Titel: Część 28. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Przemyśl o łącznej długości 42,51 km.
Interne Kennung: Część 28
Los: LOT-0029
Titel: Część 29. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Przemyśl o łącznej długości 83,76 km.
Interne Kennung: Część 29
Los: LOT-0030
Titel: Część 30. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Przemyśl o łącznej długości 47,14 km.
Interne Kennung: Część 30
Los: LOT-0031
Titel: Część 31. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Przemyśl o łącznej długości 32,56 km.
Interne Kennung: Część 31
Los: LOT-0032
Titel: Część 32. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Przemyśl o łącznej długości 57,07 km.
Interne Kennung: Część 32
Los: LOT-0033
Titel: Część 33. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych SN na obszarze działania RE Przemyśl o łącznej długości 31,88 km.
Interne Kennung: Część 33
Los: LOT-0034
Titel: Część 34. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Zamość o łącznej długości 33,40 km.
Interne Kennung: Część 34
Los: LOT-0035
Titel: Część 35. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Zamość o łącznej długości 31,60 km.
Interne Kennung: Część 35
Los: LOT-0036
Titel: Część 36. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Zamość o łącznej długości 83,20 km.
Interne Kennung: Część 36
Los: LOT-0037
Titel: Część 37. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Zamość o łącznej długości 19,10 km.
Interne Kennung: Część 37
Los: LOT-0038
Titel: Część 38. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Zamość o łącznej długości 40,50 km.
Interne Kennung: Część 38
Los: LOT-0039
Titel: Część 39. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Zamość o łącznej długości 34,80 km.
Interne Kennung: Część 39
Los: LOT-0040
Titel: Część 40. Wycinka drzew, krzewów, podrostów i gałęzi w pasie czynnych linii elektroenergetycznych WN na obszarze działania Oddziału Zamość o łącznej długości 8,10 km.
Interne Kennung: Część 40