110780-2026 - Wettbewerb
Polen – Reparatur und Wartung von Maschinen – Wykonanie planowych remontów średnich oraz kapitalnych zespołów młynowych w Enea Elektrownia Połaniec S.A.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie planowych remontów średnich oraz kapitalnych zespołów młynowych w Enea Elektrownia Połaniec S.A.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie planowych remontów średnich oraz kapitalnych zespołów młynowych w Enea Elektrownia Połaniec S.A. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.
Interne Kennung: NLP/PZP/37/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie planowych remontów średnich oraz kapitalnych zespołów młynowych w Enea Elektrownia Połaniec S.A.. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w SWZ.