110847-2025 - Ergebnis
Niederlande – IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung – ITSM 2.0
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ITSM 2.0
Beschreibung: De doelstelling van de aanbesteding is het verwerven van een ITSM-oplossing (als Saas-dienst), die voldoet aan de referentie-architectuur van IT4IT én gebaseerd is op ITIL (op moment van publicatie is dit versie 4) en die wordt ingezet om de IT-services van de Belastingdienst te beheren. € 23.000.000
Interne Kennung: IUC 23-018
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Alle communicatie vindt via TenderNed plaats; Er is rekening gehouden met de vakantieperiode, het zogenaamde tenderreces.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Er is slechts 1 perceel. De motivatie: Deze opdracht leent zich niet voor de opdeling in percelen. De verschillende aspecten van de opdracht zijn onlosmakelijk met elkaar verbonden en het is voor de Aanbestedende dienst vanuit het oogpunt van bedrijfsvoering van belang dat de verschillende aspecten van de opdracht door één Opdrachtnemer worden uitgevoerd. Het onderwerp van aanbesteding betreft immers één en dezelfde ITSM-oplossing. Daarnaast is, gezien de organisatie van de relevante markt van het aan te besteden ITSM-oplossing en de grootte van de opdracht, onderscheiden van percelen niet opportuun € 23.000.000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie paragraaf 2.5 en 2.5.1. van het Beschrijvend document