2. Verfahren
Verfahren
Titel: HP trend, s.r.o. - Dodávka dvou extruzních linek
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je pořízení jedné extruzní linky na výrobu trubek převážně z PPR průměr 20-63 a pořízení jedné extruzní linky na výrobu trubek převážně z PPR průměr 16 – 40.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pořízení extruzní linky na výrobu trubek převážně průměr 20-63
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je pořízení jedné extruzní linky na výrobu trubek převážně z PPR průměr 20-63.
Interne Kennung: Část 1
Los: LOT-0002
Titel: Pořízení extruzní linky na výrobu trubek převážně průměr 16 – 40
Beschreibung: Předmětem plnění této části veřejné zakázky je pořízení jedné extruzní linky na výrobu trubek převážně z PPR průměr 16 – 40.
Interne Kennung: Část 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 42900000 Maschinen für allgemeine und besondere Zwecke