See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu medycznego dla Zespół Opieki Zdrowotnej w Białej na potrzeby wzrostu jakości i efektywności opieki kardiologicznej - 3 zadania
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: „Zakup sprzętu medycznego dla Zespół Opieki Zdrowotnej w Białej na potrzeby wzrostu jakości i efektywności opieki kardiologicznej - 3 zadania”. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 3 zadania: 1.) Zadanie częściowe nr 1 – Aparatu ultrasonograficzny wykorzystywany do nieinwazyjnego obrazowania serca i naczyń krwionośnych – wg załącznika 2/1 do SWZ, 2.) Zadanie częściowe nr 2 – Oprogramowanie do obliczania cząstkowej rezerwy przepływowej (FFR) na podstawie danych z tomografii komputerowej (FFRct)– wg załącznika 2/2 do SWZ, 3.) Zadanie częściowe nr 3 – Platforma hemodynamiczna z pomiarem rzutu serca (IKG)– wg załącznika 2/3 do SWZ. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2/1 – 2/3 do SWZ. Opisane tam parametry stanowią minimalne wymagania jakościowe i techniczne zamawianego asortymentu.
Interne Kennung: ZP/02/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage, 48180000 Medizinsoftwarepaket
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie częściowe nr 1 – Aparatu ultrasonograficzny wykorzystywany do nieinwazyjnego obrazowania serca i naczyń krwionośnych
Beschreibung: Zadanie częściowe nr 1 – Aparatu ultrasonograficzny wykorzystywany do nieinwazyjnego obrazowania serca i naczyń krwionośnych – wg załącznika 2/1 do SWZ,
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie częściowe nr 2 – Oprogramowanie do obliczania cząstkowej rezerwy przepływowej (FFR) na podstawie danych z tomografii komputerowej (FFRct)
Beschreibung: Zadanie częściowe nr 2 – Oprogramowanie do obliczania cząstkowej rezerwy przepływowej (FFR) na podstawie danych z tomografii komputerowej (FFRct)– wg załącznika 2/2 do SWZ,
Haupteinstufung (cpv): 48180000 Medizinsoftwarepaket
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie częściowe nr 3 – Platforma hemodynamiczna z pomiarem rzutu serca (IKG)
Beschreibung: Zadanie częściowe nr 3 – Platforma hemodynamiczna z pomiarem rzutu serca (IKG)– wg załącznika 2/3 do SWZ.