See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor aankoop brandstoffen via tankkaarten
Beschreibung: In onze hulpverleningszone is enkel post Hasselt uitgerust met een tankstation voor diesel. Omdat alle andere posten niet voorzien zijn van een tankinstallatie zouden wij tankkaarten willen voorzien in onze brandweervoertuigen voor de aankoop van diesel, benzine 95 en benzine 98.
Interne Kennung: PPP18U-158/4112/2024/115
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30163100 Tankstellenkreditkarten
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2024/115_1