2. Verfahren
Verfahren
Titel: SUKCESYWNA DOSTAWA PRODUKTÓW FARMACEUTYCZNYCH
Beschreibung: Przedmiot zamówienia został podzielony na 27 zadań, szczegółowo określono w załącznikach nr 1: zadanie 1 - zadanie 27 do SWZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1
Beschreibung: Płyny infuzyjne-1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2
Beschreibung: Płyny infuzyjne 2
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie 3
Beschreibung: Aethoxysklerol
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie 4
Beschreibung: Testy paskowe do glukometrów