See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy artykułów spożywczych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są dostawy artykułów spożywczych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z zapotrzebowaniem ilościowym precyzuje załącznik nr 2 do SWZ – Formularz cenowy. Oferowany przedmiot zamówienia musi być zgodny z wymaganiami Zamawiającego opisanymi w SWZ, przepisami Ustawy z dnia 25 sierpnia 2006 r. o bezpieczeństwie żywności i żywienia, Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 6 września 2010 r. w sprawie środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego oraz Rozporządzenia WE nr 853 Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 29 kwietnia 2004 r.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Część nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Część nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Część nr 9