2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud zeevaart simlatoren
Beschreibung: Onderhoud en instandhouding van de bestaande zeevaartsimulator. Deze zeevaartsimulator bestaat uit software, hardware (beeldschermen, consoles en randapparatuur) wat als één geheel functioneert en moet door de betreffende leverancier in een werkende conditie èn state of the art worden gehouden. Part task simulatoren – cat A: 12 stuks Brugsimulatoren + full mission – Cat B: 12 stuks Full mission simulator – Cat A: 1 stuks Machinekamersimulator – Cat A: 24 (waarvan 12 + big view)
Interne Kennung: TN555081
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zentrale Elemente des Verfahrens: Mededinging om technische redenen ontbreekt
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34931400 Schiffsbrückensimulatoren
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Onderhoud simulatoren zeevaart
Beschreibung: Garanderen van de continuïteit van de simulatoren in Harlingen en IJmuiden. Onderhoud t.b.v.: Part task simulatoren – cat A: 12 stuks Brugsimulatoren + full mission – Cat B: 12 stuks Full mission simulator – Cat A: 1 stuks Machinekamersimulator – Cat A: 24 (waarvan 12 + big view)
Interne Kennung: 1