11113-2024 - Vorankündigung – Direktvergabe
Dänemark – Schlammsaugwagen – Slamsuger
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Slamsuger
Beschreibung: Ordregiver påtænker at indkøbe specielfremstillet slamsuger med kombineret højtrykspul - og slamsugeropbygning.
Interne Kennung: 180048
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144410 Schlammsaugwagen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Horsens Vand A/S påtænker at indkøbe chassis med specielfremstillet og kombineret højtrykspul - og slamsugeropbygning. Specielle egenskaber er bl.a.: - Max. Byggehøjde 3,60 meter - Tankkapacitet over 11 m3. <br>