See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: De aankoop in 6 loten van 32 elektrische voertuigen voor de technisch-operationele steun van de F-35 en de MQ9B op de luchtmachtbasissen van de 2W Tac en de 10 W Tac en de aankoop van 21 laadpalen met dubbele verbinding.
Beschreibung: Dit dossier beoogt de aankoop, in 6 percelen, van 32 elektrische voertuigen voor technisch-operationele steun op de luchtmachtbasissen van Kleine Brogel en Florennes en eveneens de aankoop van dubbele laadpalen met geïntegreerde kabels.
Interne Kennung: MRMP-L/P 24LP404
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34100000 Kraftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MRMP-L/P 24LP404 - 1
Beschreibung: De aankoop van 4 voertuigen type 8+1 voor het transport van piloten.
Interne Kennung: 1
Haupteinstufung (cpv): 34114400 Kleinbusse
Los: LOT-0002
Titel: MRMP-L/P 24LP404 - 2
Beschreibung: Aankoop van 9 voertuigen van het type lichte bedrijfswagen die het toelaat om 4 personen en klein materieel te vervoeren
Interne Kennung: 2
Haupteinstufung (cpv): 34136100 Leichtlastwagen
Los: LOT-0003
Titel: MRMP-L/P 24LP404 - 3
Beschreibung: Aankoop van 6 bedrijfswagens die het transportt toelaten van 4 personen en materieel
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: MRMP-L/P 24LP404 - 4
Beschreibung: Aankoop van 3 bedrijfsvoertuigen die het transport toelaten van 2 personen en materieel en wisselstukken. De voertuigen zullen uitgerust zijn met een DHollandia plateau.
Interne Kennung: 4
Haupteinstufung (cpv): 34136200 Kastenwagen
Los: LOT-0005
Titel: MRMP-L/P 24LP404 - 5
Beschreibung: Bedrijfsvoertuig dat het transport toelaat van 2 personen en materieel. Het voertuig zal uitgerust worden met een kastenmodule voor wisselstukken van de F-35
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: MRMP-L/P 24LP404 - 6
Beschreibung: Aankoop van 2 bedrijfsvoertuigen die het transport toelaat van 2 personen, controletafels voor drones en klein materieel.
Interne Kennung: 6