2. Verfahren
Verfahren
Titel: Architectenselectie Total Engineering IKC Leonardus - Heemskerk
Beschreibung: De werkzaamheden voor deze opdracht omvatten als total engineering het totale architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp van het project inclusief installatietechnisch, constructief-, bouwfysisch ontwerp in een ontwerpteam op basis van een programma van eisen. Het inhoudelijk bijdragen aan de aannemerselectie hoort ook bij de werkzaamheden. De werkzaamheden hebben betrekking op de sloop en nieuwbouw van Integraal Kind Centrum Leonardus te Heemskerk. De totale nieuwbouw bedraagt circa 3.480 m² bruto vloeroppervlak (bvo), verdeeld over twee bouwlagen. Het gehele terrein c.q. plangebied omvat een oppervlakte van circa 5.267 m². De werkzaamheden voor deze opdracht omvatten als total engineering het totale architectonisch en uitvoeringstechnisch gereedmaken van het bouwkundig ontwerp van het project inclusief installatietechnisch, constructief-, bouwfysisch ontwerp in een ontwerpteam op basis van een programma van eisen. Het inhoudelijk bijdragen aan de aannemerselectie hoort ook bij de werkzaamheden. De werkzaamheden hebben betrekking op de sloop en nieuwbouw van Integraal Kind Centrum Leonardus te Heemskerk. De totale nieuwbouw bedraagt circa 3.480 m² bruto vloeroppervlak (bvo), verdeeld over twee bouwlagen. Het gehele terrein c.q. plangebied omvat een oppervlakte van circa 5.267 m².
Interne Kennung: 20240312
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71210000 Beratungsdienste von Architekten, 71220000 Architekturentwurf, 71240000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie planungsbezogene Leistungen, 71250000 Dienstleistungen von Architektur- und Ingenieurbüros sowie Vermessungsdienste, 71310000 Technische Beratung und Konstruktionsberatung, 71320000 Planungsleistungen im Bauwesen, 71333000 Dienstleistungen im Maschinenbau, 71334000 Dienstleistungen im Bereich Maschinenbau und Elektrotechnik
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Architectenselectie total engineering IKC Leonardus Heemskerk
Interne Kennung: 1