2. Verfahren
Verfahren
Titel: Modernizace výtopny SZTE města Horní Slavkov
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je zhotovení a uvedení do provozu plně funkčního díla „Modernizace výtopny SZTE Města Horní Slavkov“, včetně všech související dodávek, prací a služeb, které jsou podrobně definovány v příloze č. 1, zadávací dokumentace. Jedná se především o provedení potřebných demontážních prací, dodání a instalaci nových plynových teplovodních kotlů (3 kotle o celkovém tepelném výkonu 9,5 MW), včetně hořáků, veškerého příslušenství a potrubních rozvodů médií. Součástí realizace díla bude také úprava stávajícího zapojení topného systému a zpracování projektu na realizaci díla.
Interne Kennung: Výtopna Horní Slavkov
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39721410 Gasgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45331110 Installation von Kesseln
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 23052024