2. Verfahren
Verfahren
Titel: Burgerzakensoftware
Beschreibung: Dit Beschrijvend document is geschreven voor een Europese aanbesteding inzake de levering en implementatie van alle programmatuur, bijbehorende gebruikrechten en dienstverleningscomponenten voor een burgerzakensysteem, bestaande uit één of meerdere geïntegreerde applicaties. Een burgerzakenapplicatie t.b.v. de ruim 40.000 inwoners van de gemeente Wageningen
Interne Kennung: EA2024-88
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zie beschrijvend document
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72212516 Entwicklung von Software für den Datenaustausch
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Dit Beschrijvend document is geschreven voor een Europese aanbesteding inzake de levering en implementatie van alle programmatuur, bijbehorende gebruikrechten en dienstverleningscomponenten voor een burgerzakensysteem, bestaande uit één of meerdere geïntegreerde applicaties Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlengingsoptie