11132-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – „Odbieranie oraz transport odpadów do miejsca zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne z terenu Gminy Miasta Augustów – sektor nr I i II w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2029 r.”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„Odbieranie oraz transport odpadów do miejsca zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne z terenu Gminy Miasta Augustów – sektor nr I i II w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2029 r.”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest odbieranie oraz transport odpadów do miejsca zagospodarowania odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości, na których nie zamieszkują mieszkańcy, a powstają odpady komunalne z terenu Gminy Miasta Augustów – sektor nr I i II w okresie od 1 stycznia 2026 r. do 31 grudnia 2029 r. 2. Szacowana ilość przewidywanych do odbioru odpadów wyniesie: sektor I: 3080 Mg, sektor II: 2680 Mg przez cały okres objęty zamówieniem. 3. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części: 1) Część I: Sektor I Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia (OPZ) - załącznik nr 1 do SWZ oraz Istotne postanowienia umowy - Załącznik nr 2 do SWZ 2)Część II: Sektor II Zakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia (OPZ) - załącznik nr 1a do SWZ oraz Istotne postanowienia umowy - Załącznik nr 2a do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung720906-2025
Interne KennungZP.271.20.2025
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrens1. Zamawiający informuje, iż na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Pzp może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 2. INFORMACJE O ŚRODKACH KOMUNIKACJI ELEKTRONICZNEJ. 2.1 Zamawiający podaje wymagania techniczne związane z korzystaniem z Platformy zakupowej: 2.1.1. stały dostęp do sieci Internet i o gwarantowanej przepustowości nie mniejszej niż 512 kb/s; 2.1.2. komputer klasy PC lub MAC, o następującej konfiguracji: pamięć min 2GB Ram, procesor Intel IV 2GHZ, jeden z systemów operacyjnych - MS Windows 10, Mac Os x 10.4, Linux, ub ich nowsze wersje; 2.1.3. zainstalowana dowolna przeglądarka internetowa najlepiej najnowszej dostępnej wersji obsługująca TLS 1.2 z wyjątkiem Internet Explorer; 2.1.4. włączona obsługa JavaScript; 2.1.5. zainstalowany program Acrobat Reader lub inny obsługujący pliki w formacie .pdf; 2.1.6. podłączony lub wbudowany do komputera czytnik karty kryptograficznej wydanej przez wystawcę certyfikatu używanego przez Wykonawcę; 2.1.7. informacje na temat kodowania i czasu odbioru danych: - plik załączony przez Wykonawcę na Platformie zakupowej i zapisany, widoczny jest w Systemie, jako zaszyfrowany – format kodowania UTF8. Możliwość otworzenia pliku dostępna jest dopiero po odszyfrowaniu przez Zamawiającego po upływie terminu składania ofert; 2.1.8. oznaczenie czasu odbioru danych przez Platformę zakupową stanowi datę oraz dokładny czas (hh:mm:ss) generowany wg czasu platformy zakupowej, który jest synchronizowany ze znacznikiem czasu UTC; 2.1.9. pozostałe wymagania techniczne i organizacyjne wysyłania i odbierania dokumentów elektronicznych, elektronicznych kopii dokumentów i oświadczeń oraz informacji przekazywanych przy ich użyciu opisane zostały w Regulaminie korzystania z Platformy zakupowej zamieszczonym na stronie internetowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/strona/1-regulamin. 2.2. Za datę przekazania oświadczeń, wniosków, zawiadomień, dokumentów elektronicznych, oświadczeń lub elektronicznych kopii dokumentów lub oświadczeń oraz innych informacji przyjmuje się datę ich doręczenia za pośrednictwem formularza zamieszczonego na stronie profilu nabywcy https://platformazakupowa.pl/pn/augustow, w zakładce dedykowanej postępowaniu. 2.3. Sposób sporządzenia dokumentów elektronicznych musi być zgody z wymaganiami określonymi w rozporządzeniu Prezesa Rady Ministrów z dnia 30 grudnia 2020 r. w sprawie sposobu sporządzania i przekazywania informacji oraz wymagań technicznych dla dokumentów elektronicznych oraz środków komunikacji elektronicznej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursie (Dz. U. z 2020 poz. 2452) oraz rozporządzeniu Ministra Rozwoju, Pracy i Technologii z dnia 23 grudnia 2020 r. w sprawie podmiotowych środków dowodowych oraz innych dokumentów lub oświadczeń, jakich może żądać zamawiający od wykonawcy (tj. Dz. U. z 2020 poz. 2415 ze zm.). 3. Szczegółowe informacje o środkach komunikacji elektronicznej zawiera Rozdział 11 SWZ. 4. Ofertę składa się, pod rygorem nieważności, w formie elektronicznej w formatach danych określonych w przepisach wydanych na podstawie art. 18 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. z 2024 r. poz. 1557 z późn. zm.), z zastrzeżeniem formatów, o których mowa w art. 66 ust. 1 ustawy Pzp, z uwzględnieniem rodzaju przekazywanych danych. Zamawiający dopuszcza dodatkowo format RAR. 5. Szczegółowe informacje dotyczące RODO zawiera Rozdział 22 SWZ. 6. Zamawiający nie wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 7. Szczegółowe warunki dotyczące postępowania o udzielenie zamówienia publicznego są określone w SWZ, która zawiera szczegółowe informacje dotyczące przedmiotu zamówienia, warunków postępowania o udzielenie zamówienia (pełny opis procedury), warunków uczestnictwa wykonawców w postępowaniu, kryteriów oceny ofert oraz wszelkie informacje potrzebne do prawidłowego sporządzenia i złożenia oferty przez wykonawców. 8. SWZ dostępna jest na stronie internetowej prowadzonego postępowania, o której mowa w pkt. 1.2 SWZ. 9. Numeracja przywołana w pkt 2.1.4 ogłoszenia o zamówieniu wynika z numeracji przyjętej w SWZ.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelSektor I
BeschreibungZakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia (OPZ) - załącznik nr 1 do SWZ oraz Istotne postanowienia umowy - Załącznik nr 2 do SWZ
Interne KennungCzęść I
LosLOT-0002
TitelSektor II
BeschreibungZakres i sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia (OPZ) - załącznik nr 1a do SWZ oraz Istotne postanowienia umowy - Załącznik nr 2a do SWZ.
Interne KennungCzęść II