2. Verfahren
Verfahren
Titel: EU Accountantsdiensten SCOH
Beschreibung: Middels deze aanbestedingsprocedure zoeken wij een accountant voor de certificerende functie en de natuurlijk adviesfunctie voor de periode van vier jaren, eventueel aangevuld met een vervolgperiode van twee jaren. Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 2025-DIVACC1811
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79200000 Dienstleistungen im Bereich Rechnungslegung und -prüfung sowie Steuerwesen
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Er is geen sprake van opties.