2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieregularny transport osób – Przewóz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami z miejsca zamieszkania w Pruszczu Gdańskim do jednostek oświatowych i z powrotem, z opieką w czasie przewozu, z podziałem na 3 części, w 2026 r.
Beschreibung: Nieregularny transport osób – Przewóz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami z miejsca zamieszkania w Pruszczu Gdańskim do jednostek oświatowych i z powrotem, z opieką w czasie przewozu, z podziałem na 3 części, w 2026 r.
Vorherige Bekanntmachung: 672210-2025
Interne Kennung: ZP.271.49.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przewóz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami z miejsca zamieszkania w Pruszczu Gdańskim do jednostek oświatowych i z powrotem, z opieką w czasie przewozu, z podziałem na 3 części, w 2026 r. Część nr 1: „Przewóz do jednostek oświatowych w Pruszczu Gdańskim”:
Beschreibung: Przewóz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami z miejsca zamieszkania w Pruszczu Gdańskim do jednostek oświatowych i z powrotem, z opieką w czasie przewozu, z podziałem na 3 części, w 2026 r. Część nr 1: „Przewóz do jednostek oświatowych w Pruszczu Gdańskim”:
Interne Kennung: ZP.271.49.2025 cz. 1
Menge: 1 Stück
Los: LOT-0002
Titel: Przewóz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami z miejsca zamieszkania w Pruszczu Gdańskim do jednostek oświatowych i z powrotem, z opieką w czasie przewozu, z podziałem na 3 części, w 2026 r. Część nr 2: „Przewóz do jednostek oświatowych na terenie powiatu gdańskiego oraz na terenie trójmiasta”
Beschreibung: Przewóz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami z miejsca zamieszkania w Pruszczu Gdańskim do jednostek oświatowych i z powrotem, z opieką w czasie przewozu, z podziałem na 3 części, w 2026 r. Część nr 2: „Przewóz do jednostek oświatowych na terenie powiatu gdańskiego oraz na terenie trójmiasta”
Interne Kennung: ZP.271.49.2025 cz. II
Los: LOT-0003
Titel: Przewóz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami z miejsca zamieszkania w Pruszczu Gdańskim do jednostek oświatowych i z powrotem, z opieką w czasie przewozu, z podziałem na 3 części, w 2026 r. Część nr 3: „Przewóz do jednostki oświatowej w Skarszewach”
Beschreibung: Przewóz dzieci i młodzieży z niepełnosprawnościami z miejsca zamieszkania w Pruszczu Gdańskim do jednostek oświatowych i z powrotem, z opieką w czasie przewozu, z podziałem na 3 części, w 2026 r. Część nr 3: „Przewóz do jednostki oświatowej w Skarszewach”
Interne Kennung: ZP.271.49.2025 cz. III