2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie prac związanych z czynną ochroną ekosystemów leśnych w PNGS w 2025 roku.
Beschreibung: Prace polegają na wykonaniu następujących czynności: przepracowaniu 30275,06 rg (roboczogodzin), pozyskaniu i zrywce 13 200 m3drewna, podwozie 3700 m3drewna, korowaniu 150 m3 drewna, zabezpieczaniu drewna niedostępnego pozostającego w ekosystemie do rozpadu w ilości 400 m3, zabezpieczaniu upraw leśnych w ilości 390 mb, koszeniu sadu w ilości 7,43 ha, transporcie leśnym 811 godz,, pracach godzinowych leśnymi urządzeniami samobieżnymi w ilości 90 godz
Interne Kennung: ZAN.371.1.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77200000 Dienstleistungen in der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część I - Obwód Ochronny Szczeliniec.
Beschreibung: Pozyskanie drewna planowego i przygodnego: 5680 m3 Zrywka: 5680m3 Podwóz: 1100 m3 Roboczogodziny: 10669,27 rbg Korowanie drewna: 50 m3 Zabezpieczanie drewna pozost. w ekosyst.: 150 m3 Transport materiałów – 326 godzin Godz.Mech . – 50 godzin
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający jest uprawniony zlecić Wykonawcy dodatkowy zakres rzeczowy w stosunku do łącznej ilości wszystkich czynności wycenionych w każdej z pozycji formularza cenowego stanowiącego część Oferty („Opcja”). Przedmiotem Opcji będą takie same (analogiczne prace), jak opisane w SWZ i wycenione przez Wykonawcę w którejkolwiek z pozycji formularza cenowego stanowiącego część Oferty. W ramach Opcji, wedle wyboru Zamawiającego, mogą zostać zlecone wszystkie, niektóre lub tylko jedna z prac wskazanych w SWZ i wycenionych przez Wykonawcę w formularzu cenowym stanowiącym część Oferty. Prace będące przedmiotem Opcji mogą zostać zlecone w ilości, która nie będzie przekraczała 50 % Wartości zamówienia podstawowego. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z Opcji w przypadku: (1) wystąpienia potrzeby zwiększenia zakresu rzeczowego usług stanowiących przedmiot zamówienia na skutek warunków przyrodniczych, klimatycznych bądź atmosferycznych, (2) zmian na rynku sprzedaży drewna lub powierzenia Zamawiającemu nowych zadań gospodarczych lub publicznych, (3) braku możliwości wyłonienia wykonawców usług leśnych w ramach podstawowych trybów udzielania zamówień, celem zabezpieczenia niezbędnego wykonawstwa prac oraz (4) powierzania wykonawcy prac stanowiących wykonawstwo zastępcze w stosunku do prac realizowanych przez innego wykonawcę. W takim przypadku Zamawiający przewiduje termin zakończenia zamówienia do 31.03.2026 r.
Los: LOT-0002
Titel: Część II - Obwód Ochronny Czerwona Woda.
Beschreibung: Pozyskanie drewna planowego i przygodnego: 4520m3 Zrywka: 4520 m3 Podwóz: 1600 m3 Roboczogodziny: 8220,77 rg Korowanie drewna: 50 m3 Zabezpieczanie drewna pozost. w ekosyst.: 150 m3 Zabezpieczanie upraw leśnych siatką: 390 mb Transport materiałów – 210 godzin Godz. Mech. – 20 godzin
Los: LOT-0003
Titel: Część III - Obwód Ochronny Bukowina
Beschreibung: Pozyskanie drewna planowego i przygodnego: 3000 m3 Zrywka: 3000 m3 Podwóz: 1000 m3 Roboczogodziny: 8085,02 rg Korowanie drewna: 50 m3 Zabezpieczanie drewna pozost. w ekosyst.: 100 m3 Transport materiałów –200 godz. Godz.Mech. – 20 godzin