See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych w Gminie Dobra
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i zagospodarowanie odpadów komunalnych w Gminie Dobra. Zamówienie podzielone jest na dwie części.
Vorherige Bekanntmachung: 691065-2025
Interne Kennung: BZP.271.27.2025.MH
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Niniejsze postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie ustawy z dnia 11.09.2019 r. – ustawy Pzp oraz niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia zwanej dalej „SWZ”. 2. Szacunkowa wartość zamówienia przekracza kwotę określoną w obwieszczeniu Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych wydanym na podstawie art. 3 ust. 2 ustawy Pzp. 3. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw do wykluczenia oraz spełnienia warunków udziału w postępowaniu. 4. Zamawiający nie przewiduje aukcji elektronicznej. 5. Zamawiający nie prowadzi postępowania w celu zawarcia umowy ramowej. 6. Do postępowania stosuje się przepisy dotyczące zamawiania usług. 7. Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych oraz w postaci katalogów elektronicznych.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, położonych na terenie sektora I (obejmuje obszary miejscowości:Mierzyn, Skarbimierzyce, Redlica, Dołuje, Kościno, Wąwelnica, Lubieszyn). Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Rozdziale IV SWZ oraz w załączniku nr 8 i 8a do SWZ stanowiącym wzór umowy.
Interne Kennung: Część nr 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach postanowień dot. prawa opcji Zamawiający przewiduje możliwość zwiększenia zakresu usług na następujących zasadach: 1) w okresie obowiązywania umowy i może polegać na zwiększeniu wynagrodzenia Wykonawcy o max. 40% wynagrodzenia określonego w § 4 ust. 2 umowy lub o część tej kwoty, celem zapewnienia realizacji umowy przez okres 12 następujących po sobie miesięcy w warunkach wyczerpania kwotowego realizacji zamówienia przed upływem terminu na jaki umowa została zawarta, 2) Zamawiający jest uprawniony do kilkukrotnego skorzystania z prawa opcji, przy czym suma kwot objętych każdorazowym skorzystaniem z tego prawa, nie może przekroczyć w ujęciu kwotowym 40 % wynagrodzenia określonego w § 4 ust. 2 umowy, 3) może dotyczyć całego jak i części zakresu zamówienia określonego dla zakresu podstawowego, 4) rozliczenia będą następować na podstawie aktualnie obowiązujących cen jednostkowych wskazanych w § 4 ust. 3 umowy ewentualnie zwaloryzowanych na podstawie § 7a umowy.
Los: LOT-0002
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych, położonych na terenie sektora II (obejmuje obszary miejscowości: Bezrzecze, Dobra, Wołczkowo, Grzepnica, Płochocin, Sławoszewo, Buk, Łęgi, Rzędziny, Stolec).
Interne Kennung: Część nr 2