See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do żłobków samorządowych w Krakowie przy ul. Działowskiego, przy ul. Drożyska i przy ul. Krzemionki, w podziale na trzy części zamówienia
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do żłobków samorządowych w Krakowie przy ul. Działowskiego, przy ul. Drożyska i przy ul. Krzemionki, w podziale na trzy części zamówienia 1.1. Część 1 zamówienia: Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do żłobka samorządowego przy ul. Działowskiego w Krakowie; 1.2. Część 2 zamówienia: Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do żłobka samorządowego przy ul. Drożyska w Krakowie; 1.3. Część 3 zamówienia: Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do żłobka samorządowego przy ul. Krzemionki w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy zostały określone w załącznikach do SWZ, w tym m.in. w Projektowanych Postanowieniach Umownych (zwanych dalej PPU), stanowiących załącznik nr 1 do SWZ (odpowiednio dla części 1, 2 i 3 zamówienia), w szczególności w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do PPU (odrębnym dla każdej części zamówienia) oraz Opisie przedmiotu zamówienia (zwanym dalej OPZ), stanowiącym załącznik nr 2 do PPU oraz załącznikach do OPZ (odrębnych dla każdej części zamówienia), udostępnionych w formie linka. Zamawiający podpisze odrębne umowy dla części 1, 2 i 3 zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 1451-2026
Interne Kennung: ZP.262.2.29.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Termin składania ofert w niniejszym zamówieniu został skrócony na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 1) ustawy Pzp ponieważ Zamawiający opublikował wstępne ogłoszenie informacyjne, o którym mowa w art. 89 ustawy Pzp, które zawierało wszystkie informacje wymagane dla ogłoszenia o zamówieniu, w zakresie, w jakim były one dostępne w chwili publikacji wstępnego ogłoszenia informacyjnego. Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało przekazane do publikacji Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej 4 lipca 2025 r., tj. na co najmniej 35 dni i nie więcej niż 12 miesięcy przed dniem przekazania ogłoszenia o niniejszym zamówieniu Urzędowi Publikacji Unii Europejskiej. Wstępne ogłoszenie informacyjne zostało opublikowane w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej 8 lipca 2025 r. i otrzymało numer 2025 / S128 - 443981.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39141000 Küchenmöbel, 39314000 Industrielle Kücheneinrichtungen, 39161000 Kindergartenmöbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do żłobka samorządowego przy ul. Działowskiego w Krakowie
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest Część 1 - Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do żłobka samorządowego przy ul. Działowskiego w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy zostały określone w załącznikach do SWZ, w tym m.in. w Projektowanych Postanowieniach Umownych, stanowiących załącznik nr 1 do SWZ dla części 1 zamówienia, w szczególności w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do PPU (odrębnym dla każdej części zamówienia) oraz Opisie przedmiotu zamówienia (zwanym dalej OPZ), stanowiącym załącznik nr 2 do PPU oraz załącznikach do OPZ (odrębnych dla każdej części zamówienia), udostępnionych w formie linka.
Interne Kennung: ZP.262.2.29.2025 - Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do żłobka samorządowego przy ul. Drożyska w Krakowie
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest Część 2 - Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do żłobka samorządowego przy ul. Drożyska w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy zostały określone w załącznikach do SWZ, w tym m.in. w Projektowanych Postanowieniach Umownych, stanowiących załącznik nr 1 do SWZ dla części 2 zamówienia, w szczególności w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do PPU (odrębnym dla każdej części zamówienia) oraz Opisie przedmiotu zamówienia (zwanym dalej OPZ), stanowiącym załącznik nr 2 do PPU oraz załącznikach do OPZ (odrębnych dla każdej części zamówienia), udostępnionych w formie linka.
Interne Kennung: ZP.262.2.29.2025 - Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do żłobka samorządowego przy ul. Krzemionki w Krakowie
Beschreibung: 1. Przedmiot zamówienia jest Część 3 - Dostawa i montaż mebli oraz wyposażenia do żłobka samorządowego przy ul. Krzemionki w Krakowie. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz zakres obowiązków Wykonawcy zostały określone w załącznikach do SWZ, w tym m.in. w Projektowanych Postanowieniach Umownych, stanowiących załącznik nr 1 do SWZ dla części 3 zamówienia, w szczególności w formularzu asortymentowo – cenowym stanowiącym załącznik nr 1 do PPU (odrębnym dla każdej części zamówienia) oraz Opisie przedmiotu zamówienia (zwanym dalej OPZ), stanowiącym załącznik nr 2 do PPU oraz załącznikach do OPZ (odrębnych dla każdej części zamówienia), udostępnionych w formie linka.
Interne Kennung: ZP.262.2.26.2025 - Część 3