See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa ciągników rolniczych i maszyn rolniczych w ramach sześciu części zamówienia do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bożkowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciągników rolniczych i maszyn rolniczego w ramach sześciu części zamówienia do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bożkowie. 2. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych. Ofertę można składać w odniesieniu do wszystkich części zamówienia. Liczba części: 6 1) Część nr 1 - Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego o mocy 155-160 KM, z systemem prowadzenia GPS wraz z wiązką i gniazdem ISOBUS do obsługi maszyn, wyposażony w modem telematyczny umożliwiający dwukierunkową wymianę danych wraz z oprogramowaniem do zarządzania gospodarstwem 2) Część nr 2 – Dostawa fabrycznie nowego siewnika punktowego z nawożeniem około nasiennym, wyposażony w 6 sekcji wysiewających, maszyna kompatybilna z systemem ISOBUS. Siewnik posiadający możliwość sterowania zmienną dawką wysiewu podczas pracy w oparciu o mapy zasobności gleby. 3) Część nr 3 – Dostawa fabrycznie nowego opryskiwacza polowego o pojemności zbiornika 2400-3000l. Maszyna kompatybilna z systemem ISOBUS. Opryskiwacz posiadający funkcję zmiennego dawkowania cieczy. 4) Część nr 4 - Dostawa fabrycznie nowego dwutarczowy rozsiewacza nawozów z kontrolowanym promieniem rozrzutu. Łączna pojemność 2200-2500l. Sterowany elektronicznie przez system ISOBUS. Maszyna umożliwiająca zmienne dawkowanie nawozu. 5) Część nr 5 – Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego o mocy 95-100 KM z systemem prowadzenia automatycznego GPS wraz z wiązką i gniazdem ISOBUS do obsługi maszyn, wyposażony w modem telematyczny umożliwiający dwukierunkową wymianę danych wraz z oprogramowaniem do zarządzania gospodarstwem. 6) Część nr 6 - Dostawa fabrycznie nowego drona rolniczego do wykonywania zdjęć multispektralnych z kamerą wielospektralną wraz z oprogramowaniem- licencją wieczystą służącą do obróbki materiału fotogrametrycznego. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do niniejszej SWZ, w tym: w formie elektronicznej: 1) Zał. nr 1 do SWZ. - Opis przedmiotu zamówienia(OPZ), plik w formacie PDF, 2) Zał. nr 2 do SWZ - wzór umowy (IPU) - plik w formacie PDF.
Interne Kennung: ZSCKR.260.16.2025.DZ
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16700000 Traktoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen, 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau, 16141000 Düngemittelstreuer, 16700000 Traktoren, 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 - Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego o mocy 155-160 KM, z systemem prowadzenia GPS wraz z wiązką i gniazdem ISOBUS do obsługi maszyn, wyposażony w modem telematyczny umożliwiający dwukierunkową wymianę danych wraz z oprogramowaniem do zarządzania gospodarstwem
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają załączniki do niniejszej SWZ, w tym: w formie elektronicznej: 1) Zał. nr 1 do SWZ. - Opis przedmiotu zamówienia(OPZ), plik w formacie PDF, 2) Zał. nr 2 do SWZ - wzór umowy (IPU) - plik w formacie PDF.
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 – Dostawa fabrycznie nowego siewnika punktowego z nawożeniem około nasiennym, wyposażony w 6 sekcji wysiewających, maszyna kompatybilna z systemem ISOBUS. Siewnik posiadający możliwość sterowania zmienną dawką wysiewu podczas pracy w oparciu o mapy zasobności gleby.
Haupteinstufung (cpv): 16130000 Sä-, Pflanz- oder Versetzmaschinen
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 – Dostawa fabrycznie nowego opryskiwacza polowego o pojemności zbiornika 2400-3000l. Maszyna kompatybilna z systemem ISOBUS. Opryskiwacz posiadający funkcję zmiennego dawkowania cieczy.
Haupteinstufung (cpv): 16400000 Bespritzungsmaschinen für Landwirtschaft oder Gartenbau
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Dostawa fabrycznie nowego dwutarczowy rozsiewacza nawozów z kontrolowanym promieniem rozrzutu. Łączna pojemność 2200-2500l. Sterowany elektronicznie przez system ISOBUS. Maszyna umożliwiająca zmienne dawkowanie nawozu.
Haupteinstufung (cpv): 16141000 Düngemittelstreuer
Los: LOT-0005
Titel: Część nr 5 – Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego o mocy 95-100 KM z systemem prowadzenia automatycznego GPS wraz z wiązką i gniazdem ISOBUS do obsługi maszyn, wyposażony w modem telematyczny umożliwiający dwukierunkową wymianę danych wraz z oprogramowaniem do zarządzania gospodarstwem.
Los: LOT-0006
Titel: Część nr 6 - Dostawa fabrycznie nowego drona rolniczego do wykonywania zdjęć multispektralnych z kamerą wielospektralną wraz z oprogramowaniem- licencją wieczystą służącą do obróbki materiału fotogrametrycznego.
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge