2. Verfahren
Verfahren
Titel: AFVALSYSTEEM GEMEENTE TILBURG
Beschreibung: De Opdracht die Aanbestedende dienst heeft in te vullen en waarvoor zij op zoek is naar een Opdrachtnemer om een Overeenkomst mee te sluiten ziet toe op de vervanging van het huidige verouderde ERP-systeem Clear en daarmee samenhangende modules en applicaties zoals beschreven in paragraaf 3.3. Aanbestedende dienst wil een overeenkomst sluiten voor het leveren of ter beschikking stellen van software ten behoeve van Afvalinzameling, inclusief het onderhoud en toekomstige ontwikkeling van deze software. De gemeente Tilburg wenst daartoe een lange termijn samenwerking aan te gaan een Opdrachtnemer. De Aanbestedende dienst geeft de voorkeur aan een oplossing ten behoeve van Afvalbeheer in de vorm van een Software-as-a-Service (SAAS). Dit betekent dat de applicatie online wordt gehost en beschikbaar wordt gesteld zonder deze lokaal te installeren, maar door deze via een webbrowser aan te bieden. Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 2024-611-JB
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48700000 Dienstprogramme für Softwarepakete, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Afvalsysteem
Beschreibung: Zie aanbestedingsdocument Zie aanbestedingsdocument
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De startdatum van de Opdracht is: uiterlijk 03-02-2025. De opleverdatum van de Opdracht is: uiterlijk 01-10-2025.