2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka růstové komory pro Biofyzikální ústav AV ČR, v. v. i. – II.
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu růstové komory, sloužícího pro realizaci a naplňování cílů projektu Nové poznatky pro plodiny nové generace. Minimální požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí dokumentace veřejné zakázky, jako přílohy zadávací dokumentace.
Interne Kennung: VZ_03_2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38000000 Laborgeräte, optische Geräte und Präzisionsgeräte (außer Gläser)
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33152000 Inkubatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je dodávka jednoho kusu růstové komory, sloužícího pro realizaci a naplňování cílů projektu Nové poznatky pro plodiny nové generace. Identifikátor dotačního projektu: CZ.02.01.01/00/22_008/0004581 Minimální požadavky na předmět veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními a jinými smluvními podmínkami, které jsou součástí dokumentace veřejné zakázky, jako přílohy zadávací dokumentace.