2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadań pn. „Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja (MRN3) - edycja III
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem wymaganych pozwoleń, uzgodnień i decyzji z kompletem dokumentacji towarzyszącej, pozwoleniom wodno-prawnym w tym pozwolenia na budowę w ramach Projektu pod nazwą. "Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja” (MRN3)" realizowanego w ramach POIiŚ 2021 -2027, pomiar obiektów i prace geodezyjne z opracowaniem map do celów projektowych do każdego obiektu oraz nadzór autorski – szczegółowe informacje zawarto w projekcie umowy – zał. 2 do SWZ. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ (koncepcja dla każdej z części, podręcznik wdrażania Projektu, logotypy). Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 2 do SWZ - projekt umowy. Wykonana dokumentacja projektowo-kosztorysowa musi być zgodna z podręcznikiem wdrażania Projektu.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Odbudowa zbiornika w leśnictwie Teodory
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem wymaganych pozwoleń, uzgodnień i decyzji z kompletem dokumentacji towarzyszącej, pozwoleniom wodno-prawnym w tym pozwolenia na budowę w ramach Projektu pod nazwą. "Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja” (MRN3)" realizowanego w ramach POIiŚ 2021 -2027, pomiar obiektów i prace geodezyjne z opracowaniem map do celów projektowych do każdego obiektu oraz nadzór autorski – szczegółowe informacje zawarto w projekcie umowy – zał. 2 do SWZ. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ (koncepcja dla części, podręcznik wdrażania Projektu, logotypy). Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 2 do SWZ - projekt umowy. Wykonana dokumentacja projektowo-kosztorysowa musi być zgodna z podręcznikiem wdrażania Projektu.
Interne Kennung: Część 1: Odbudowa zbiornika w leśnictwie Teodory
Los: LOT-0002
Titel: Budowa zbiornika wodnego w leśnictwie Dąbrowa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej wraz z uzyskaniem wymaganych pozwoleń, uzgodnień i decyzji z kompletem dokumentacji towarzyszącej, pozwoleniom wodno-prawnym w tym pozwolenia na budowę w ramach Projektu pod nazwą. "Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – mała retencja oraz przeciwdziałanie erozji wodnej na terenach nizinnych – kontynuacja” (MRN3)" realizowanego w ramach POIiŚ 2021 -2027, pomiar obiektów i prace geodezyjne z opracowaniem map do celów projektowych do każdego obiektu oraz nadzór autorski – szczegółowe informacje zawarto w projekcie umowy – zał. 2 do SWZ. 2. Opis przedmiotu zamówienia został zawarty w załączniku nr 3 do SWZ (podręcznik wdrażania Projektu, logotypy). Warunki realizacji zamówienia zawarto w Załączniku nr 2 do SWZ - projekt umowy. Wykonana dokumentacja projektowo-kosztorysowa musi być zgodna z podręcznikiem wdrażania Projektu.
Interne Kennung: Część 2: Budowa zbiornika wodnego w leśnictwie Dąbrowa
Los: LOT-0003
Titel: Odbudowa istniejących i budowa nowych urządzeń wodnych do retencji korytowej na rowie R-1 i R-2 oraz rowach bocznych w leśnictwie Kopyść
Interne Kennung: Część 3: Odbudowa istniejących i budowa nowych urządzeń wodnych do retencji korytowej na rowie R-1 i R-2 oraz rowach bocznych w leśnictwie Kopyść