See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych do SPZZOZ w Wyszkowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa produktów leczniczych do SPZZOZ w Wyszkowie (nr postępowania DEZ/Z/341/ZP-22/2025) wg asortymentu wyszczególnionego w Formularzu asortymentowo – cenowe - Szczegółowej ofercie cenowej - Załącznik nr 2 do SWZ w Częściach/Pakietach od 1 do 86. 2. Oferowane produkty lecznicze muszą być dopuszczone do obrotu i stosowanie zgodnie z obowiązującymi przepisami i ustawą z dnia 6 września 2001 roku prawo farmaceutyczne (tj. Dz.U.2025.750) oraz ogłoszone w aktualnym Urzędowym Wykazie Produktów Leczniczych dopuszczonych do obrotu na terenie RP, na zasadach określonych w art. 3 lub 4 ust. 1 i 2 lub art. 4a ustawy prawo farmaceutyczne. 3. Termin ważności przedmiotu zamówienia musi wynosić minimum 12 miesięcy od daty dostarczenia.
Vorherige Bekanntmachung: 594682-2025
Interne Kennung: DEZ/Z/341/ZP-22/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia
5. Los
Los: LOT-0061
Titel: Pakiet 61 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 61
Los: LOT-0062
Titel: Pakiet 62 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 62
Los: LOT-0063
Titel: Pakiet 63 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 63
Los: LOT-0064
Titel: Pakiet 64 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 64
Los: LOT-0065
Titel: Pakiet 65 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 65
Los: LOT-0066
Titel: Pakiet 66 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 66
Los: LOT-0067
Titel: Pakiet 67 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 67
Los: LOT-0068
Titel: Pakiet 68 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 68
Los: LOT-0069
Titel: Pakiet 69 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 69
Los: LOT-0070
Titel: Pakiet 70 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 70
Los: LOT-0071
Titel: Pakiet 71 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 71
Los: LOT-0072
Titel: Pakiet 72 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 72
Los: LOT-0073
Titel: Pakiet 73 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 73
Los: LOT-0074
Titel: Pakiet 74 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 74
Los: LOT-0075
Titel: Pakiet 75 Dostawa produktów leczniczych
Interne Kennung: Pakiet 75