111634-2026 - Wettbewerb
Polen – Endoskopen – Dostawa zestawów histeroskopowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa zestawów histeroskopowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa zestawów histeroskopowych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2, 2A do SWZ Formularz cenowo-techniczny. Zadanie nr 1: Histeroskop I (Tor wizyjny do histeroskopii) Zadanie nr 2: Histeroskop II (Tor wizyjny do histeroskopii)
Interne KennungZP.382.4.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33168100 Endoskopen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
5. Los
LosLOT-0001
TitelHisteroskop I (Tor wizyjny do histeroskopii)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa Histeroskopu I (Tor wizyjny do histeroskopii - monitor medyczny, jednostka sterująca, głowica kamery, wózek pod aparaturę medyczną, pompa wielofunkcyjna, W zestawie z pompą: Zestaw drenów irygacyjnych wielorazowego użytku – 1 zestaw Zestaw drenów ssących wielorazowego użytku – 1 zestaw, Resektoskop ginekologiczny bipolarny, Resektoskop bipolarny 24/26 Fr (+/-2 Fr) -zestaw oraz resektoskop bipolarny 22 Fr (+-2 Fr)- zestaw, Diatermia elektrochirurgiczna z systemem zamykania dużych naczyń, Histeroskopy diagnostyczno-operacyjne 5mm (+/- 2 mm)-2 zestawy, Histeroskopy diagnostyczno-operacyjne od 6 mm (+/- 2 mm) -2 zestawy) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2 do SWZ Formularz cenowo- techniczny.
Interne Kennung1
LosLOT-0002
TitelHisteroskop II (Tor wizyjny do histeroskopii)
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest Dostawa Histeroskopu I (Tor wizyjny do histeroskopii - Tor wizyjny 4K - zestaw z monitorem min. 32 cali, Sterownik kamery systemu obrazowania endoskopowego 4K– 1 zestaw, Głowica kamery endoskopowej 4K – 1 szt., Źródło światła LED - 1 zestaw, Pompa płucząca do procedur ginekologicznych - zestaw, Histeroskopy diagnostyczno-operacyjne 6 mm (+/- 2 mm)– 2 zestawy, Histeroskopy diagnostyczno-operacyjne 5 mm (+/- 2 mm) – 2 zestawy, Resektoskop ginekologiczny bipolarny 15Fr (+/- 2 Fr) - zestaw, Resektoskop bipolarny 22 Fr (+/- 2 Fr)- zestaw, Resektoskop bipolarny 24/26 Fr (+/- 2 Fr) - zestaw, Diatermia elektrochirurgiczna – 1 zestaw, Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 2A do SWZ Formularz cenowo- techniczny.
Interne Kennung2