2. Verfahren
Verfahren
Titel: AI 2024-0093 Leveren en plaatsen van speel-en sporttoestellen en Leveren en aanbrengen van valondergronden
Beschreibung: AI 2024-0093 Leveren en plaatsen van speel-en sporttoestellen en Leveren en aanbrengen van valondergronden De opdracht bestaat uit de levering en plaatsing van speel- en sporttoestellen en het leveren en aanbrengen van valondergronden op (verschillende) locaties binnen de gemeente Amsterdam en het Amsterdamse Bos. Scope perceel 1 t/m 4 Verschillende typen speel- en sporttoestellen die onderdeel zijn van de scope van de opdracht van perceel 1 t/m 4. Het gaat daarbij om het leveren en plaatsen van onderstaande speel- en sporttoestellen. Scope perceel 5 Het gaat om het leveren en aanbrengen van de genoemde valondergronden, inclusief coördinatie van de inrichting van de totale speelplaats. De opdrachtnemers in perceel 5 zijn verantwoordelijk voor het tijdig afroepen van de plaatsing van de toestellen, het zelf aanleggen van de valondergronden en het afroepen van de inspecteur voor de opleverinspectie.
Interne Kennung: AI 2024-0093
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37535200 Spielplatzausrüstungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze, 45236210 Oberbauarbeiten für Kinderspielplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: Leveren en plaatsen RVS speel- en sporttoestellen
Beschreibung: Leveren en plaatsen RVS speel- en sporttoestellen
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 43325000 Ausrüstung für Parkanlagen und Spielplätze
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De gemeente is voornemens de Raamovereenkomsten voor de duur van twee (2) jaar te sluiten met een optie, eenzijdig uit te oefenen door de gemeente, tot verlenging van maximaal tweemaal één (1) jaar. De totale looptijd van de Raamovereenkomsten kan hiermee op maximaal vier (4) jaar uit komen.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: Leveren en plaatsen stalen, aluminium en kunststof speel- en sporttoestellen
Beschreibung: Leveren en plaatsen stalen, aluminium en kunststof speel- en sporttoestellen
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: Leveren en plaatsen natuurlijk houten speel- en sporttoestellen
Beschreibung: Leveren en plaatsen natuurlijk houten speel- en sporttoestellen
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: Leveren en plaatsen geschaafd houten speel- en sporttoestellen
Beschreibung: Leveren en plaatsen geschaafd houten speel- en sporttoestellen
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5: Leveren en aanbrengen valondergronden, inclusief kleinschalige extra GWW gerelateerde werkzaamheden
Beschreibung: Leveren en aanbrengen valondergronden, inclusief kleinschalige extra GWW gerelateerde werkzaamheden
Interne Kennung: 5
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45236210 Oberbauarbeiten für Kinderspielplätze