See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług medycznych dla potrzeb jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego (KPP w Radziejowie, KPP w Golubiu-Dobrzyniu)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla potrzeb jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający zakres oraz ilość świadczonych usług medycznych został określony przez Zamawiającego w załącznikach nr 1A-1B do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), przy czym wskazane ilości mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego ale nie mniej niż 50% wartości umowy. 3. Przedmiot zamówienia obejmuje całodobowe świadczenie usług medycznych w stosunku do osób zatrzymanych, doprowadzonych przez funkcjonariuszy z zastrzeżeniem, iż wykonywane one będą przez 7 dni w tygodniu - 24 godziny na dobę. 4. Placówka (obiekt), w której wykonywane będą usługi medyczne, musi być położona w: 1) obrębie granic administracyjnych miasta Radziejów lub powiatu radziejowskiego (zadanie nr 1) 2) obrębie granic administracyjnych miasta Golub - Dobrzyń lub powiatu golubsko-dobrzyńskiego (zadanie nr 2),, 6. Leczenie osób zatrzymanych nie wchodzi w zakres przedmiotowego postępowania i odbywa się na zasadach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego. 7. Podział na części: Zamówienie obejmuje 2 zadania zgodnie z załącznikiem nr 1A-1B do SWZ. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na jedno, kilka lub wszystkie spośród n/w zadań: 1) Zadanie nr 1:Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP w Radziejów oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego; 2) Zadanie nr 2: Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP w Golubiu-Dobrzyniu oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego
Vorherige Bekanntmachung: 846503-2025
Interne Kennung: WZPiFP-135-25
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85121000 Dienstleistungen von Arztpraxen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1: Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP w Radziejowie oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla potrzeb jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający zakres oraz ilość świadczonych usług medycznych został określony przez Zamawiającego w załączniku nr 1A do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), przy czym wskazane ilości mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego ale nie mniej niż 50% wartości umowy. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje całodobowe świadczenie usług medycznych w stosunku do osób zatrzymanych, doprowadzonych przez funkcjonariuszy z zastrzeżeniem, iż wykonywane one będą przez 7 dni w tygodniu - 24 godziny na dobę. 5. Placówka (obiekt), w której wykonywane będą usługi medyczne, musi być położona w obrębie granic administracyjnych miasta miasta Radziejów lub powiatu radziejowskiego , 6. Leczenie osób zatrzymanych nie wchodzi w zakres przedmiotowego postępowania i odbywa się na zasadach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego
Interne Kennung: WZPiFP-135-25 Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2: Świadczenie usług medycznych dla potrzeb KPP w Golubiu-Dobrzyniu oraz innych jednostek policji województwa kujawsko-pomorskiego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług medycznych dla potrzeb jednostek Policji województwa kujawsko-pomorskiego. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia uwzględniający zakres oraz ilość świadczonych usług medycznych został określony przez Zamawiającego w załączniku nr 1B do SWZ oraz w projektowanych postanowieniach umowy (Załącznik nr 3 do SWZ), przy czym wskazane ilości mają charakter szacunkowy, a faktyczna ilość usług będzie zależna od rzeczywistych potrzeb Zamawiającego ale nie mniej niż 50% wartości umowy. 4. Przedmiot zamówienia obejmuje całodobowe świadczenie usług medycznych w stosunku do osób zatrzymanych, doprowadzonych przez funkcjonariuszy z zastrzeżeniem, iż wykonywane one będą przez 7 dni w tygodniu - 24 godziny na dobę. 5. Placówka (obiekt), w której wykonywane będą usługi medyczne, musi być położona w obrębie granic administracyjnych miasta Golub - Dobrzyń lub powiatu golubsko-dobrzyńskiego (Zadanie nr 2), 6. Leczenie osób zatrzymanych nie wchodzi w zakres przedmiotowego postępowania i odbywa się na zasadach powszechnego ubezpieczenia zdrowotnego
Interne Kennung: WZPiFP-135-25 Zadanie nr 2