2. Verfahren
Verfahren
Titel: H949 – ROZVOD VYSOKOTLAKÉ POŽÁRNÍ VODY – REKONSTRUKCE/PRODLOUŽENÍ ŽIVOTNOSTI
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je provedení rekonstrukce v rozvodu vysokotlaké požární vody části zokruhované trasy ve špatně přístupné místnosti č. A820 a v navazujících špatně přístupných místnostech č. A911/1 a AV911/2, dále pak v místnostech č. A904A, A904A/2 a A904/2, které se nacházejí v kontrolovaném pásmu JE Temelín, a dále provedení doplnění oddělovací armatury na dotčené rozvody vysokotlaké požární vody.
Vorherige Bekanntmachung: 645017-2023
Interne Kennung: N006/23/V00028948
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 51700000 Installation von Feuerschutzausrüstung
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si v souladu s ustanovením § 100 odst. 2 ZZVZ vyhrazuje právo změnit Dodavatele Veřejné zakázky v průběhu plnění Veřejné zakázky. Podmínky pro tuto změnu a způsob určení nového Dodavatele jsou uvedeny v ZD část 1, článek 27.